TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Podstawy ignacjańskiego kierownicta duchowego. Wokół Adnotacji do Ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli. Seria: Duchowość ignacjańska

Prezentowane w książce artykuły są owocem XXXIV Kursu Duchowości Ignacjańskiej, który odbył się w 2014 roku w Centrum Duchowości Ignacjańskiej Księży Jezuitów w Częstochowie.

Poruszane w nich tematy dotyczą podstaw kierownictwa duchowego, które św. Ignacy Loyola syntetycznie opisał w tak zwanych Adnotacjach, czyli "Uwagach wstępnych służących do zdobycia pewnego zrozumienia Ćwiczeń duchownych".

Książka jest zwięzłym komentarzem do wszystkich dwudziestu uwag, ze szczególnym uwzględnieniem ich odniesienia do fundamentów kierownictwa duchowego praktykowanego i proponowanego przez Ojca Ignacego.

Publikacja jest doskonałą pomocą zarówno dla osób towarzyszących innym na drodze duchowego rozwoju, dla kierowników duchowych prowadzących rekolekcje ignacjańskie, dla przygotowujących się do tej posługi, jak też dla tych, którzy pragną odprawić rekolekcje według „Ćwiczeń duchowych” św. Ignacego Loyoli.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: o. Wacław Królikowski SJ
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 210
Wymiar [mm]: 130x205
EAN: 9788327711007
ISBN: 9788327711007
ID: 343279

Zobacz również

Podstawy ignacjańskiego kierownicta duchowego. Wokół Adnotacji do Ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli. Seria: Duchowość ignacjańska
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...