TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pójść drogą Błogosławieństwa

Ocena:
(1 opinii)

Nie ma kryzysu powołań, gdyż Bóg, który powołuje, nie jest nigdy w kryzysie. Kryzys mogą przeżywać jedynie ci, którzy są powołani. Dzieje się tak wtedy, gdy nie przyjmują od Boga daru bogatego człowieczeństwa i zaproszenia do świętości, czyli do życia w sposób błogosławiony.

W Europie – a w pewnym stopniu również w Polsce – odnotowujemy obecnie kryzys powołanych i to nie tylko w odniesieniu do tych, którzy są powołani do kapłaństwa czy życia zakonnego, ale także w odniesieniu do tych, którym Bóg proponuje małżeństwo i rodzinę. Coraz więcej jest szlachetnych dziewcząt, które marzą o założeniu rodziny, ale nie znajdują odpowiednio dojrzałych kandydatów na mężów. Fakt ten nie oznacza, że Bóg „zapomniał” powołać do małżeństwa odpowiednią liczbę młodych mężczyzn, lecz że niektórzy z nich – z własnej winy czy też z winy innych ludzi – do małżeństwa nie dorośli.

Adresatem niniejszej publikacji nie są jedynie księża, osoby konsekrowane czy katecheci świeccy. Książka ta adresowana jest także do rodziców, nauczycieli, animatorów formacyjnych grup młodzieżowych, a także do wszystkich innych dorosłych, którzy pragną pomagać dzieciom i młodzieży w dorastaniu do miary otrzymanego powołania. Adresatem tej książki są również ludzie młodzi, zwłaszcza licealiści i studenci, którzy szukają sposobu na dorosłe życie i którzy już przeczuwają, że człowiek jest powołany do czegoś bardziej fascynującego niż do wygodnego ułożenia sobie życia na najbliższe kilkanaście czy kilkadziesiąt lat.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

To najnowsza książka Księdza Marka. To wspaniała książka, tak jak każda Księdza autorstwa. Czyta się je jednym tchem. Ks. Marek to wspaniały kapłan, wykładowca, psycholog, wychowawca młodzieży. Mam tę głęboką radość słuchać wykładów ks. Marka. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają i lubią czytać książki księdza Marka. A tym, którzy jeszcze nie czytali gorąco polecam.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 268
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375800500
ISBN: 9788375800500
ID: 114959

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pójść drogą Błogosławieństwa Pójść drogą Błogosławieństwa
28.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...