TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pokochaj siebie. 101 medytacji dla kobiet

Ocena:
(2 opinii)

"Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego". Wiele kobiet zdaje sobie sprawę, że aż za dobrze przestrzegały pierwszej części przykazania, a za mało drugiej. Nauczywszy się troszczyć przede wszystkim o innych, chcą teraz nauczyć się dbać o siebie.

W "Pokochaj siebie" Virginia Froehle zachęca kobiety do zastanowienia się nad najbardziej podstawową prawdą chrześcijańską: miłością Boga do nas i wezwaniem nas przez Boga do kochania siebie samych. Tych 101 rozważań ma pomóc nam wzrastać w kochaniu siebie, tak jak kocha nas Jezus.

Rozważania dadzą nam chwilę wyciszenia wśród wielu obowiązków dnia i przypomną o stałej, wspierającej nas miłości Boga. Virginia Froehle napisała wiele książek i artykułów na temat modlitwy i doświadczania Boga. Inspiracją do tych medytacji była jej praca z kobietami, jako osoby prowadzącej rekolekcje oraz udzielającej porad duchowych.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Poochaj siebie

Płyta zawiera bardzo mądre i pouczające rady dotyczące wnętrza kobiety. Bardzo mi pomaga w docenianiu siebie jako człowieka, jako kobiety i tym, że Bóg umiłował mnie. Polecam tę książkę każdej kobiecie, której tak jak mi brakuje wiary we własne możliwości.

autor opinii: Monika

Polecam

Wspaniałe pokrzepiające treści!

autor opinii: Ola

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: WAM
Autor: Virginia Ann Froehle RSM
Rok wydania: 2002
EAN: 9788377672211
ID: 251273

Zobacz również

Pokochaj siebie. 101 medytacji dla kobiet
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...