TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jeśli chcesz zmiany, zacznij od swojego wnętrza

Ocena:
(4 opinii)

Prawdziwa zmiana jest możliwa pod warunkiem, że zechcesz zacząć...

Nie musisz udawać, że masz wszystko poskładane... gdy nie masz. Nie musisz udawać, że twoje najlepsze związki głęboko cię satysfakcjonują... kiedy tak nie jest. Nie musisz udawać, że twoje zmaganie z grzechem należy do przeszłości... gdy nie należy.

"Tylko chrześcijanie są zdolni nigdy nie udawać" - mówi Larry Crabb. Dzieje się tak, ponieważ prawdziwa zmiana możliwa jest jedynie wtedy, gdy stawisz czoło realion swojego wewnętrznego życia i pozwolisz Bogu ukształtować siebie w osobę gotową do uczciwości, odwagi i miłości.

Jeśli pragniesz żywszego związku z Bogiem, bogatszej więzi z innymi i głębszego poczucia osobistej pełni, pozwól, by Larry Crabb pomógł ci spojrzeć do twojego wnętrza. Odkryj, jak Bóg dokonuje prawdziwej i wyzwalającej zmiany.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Biblia najlepszą drogą dla psychologa

Uważam, żę książka ta jest świetną odpowiedzią dla ludzi wierzących zastanawiających się nad relacją Słowa Bożego do psychologii. Od dłuższego czasu zauważyłem, że tak popularna i ważna nauka, którą jest psychologia posiada kilka istotnych luk.
Nazwanie problemu nie jest równoznaczne z jego uzdrowieniem. Wydaje mi się, że Larry Crabb jako wierzący psycholog odpowiada na kilka istotnych pytań dotyczących naszego wnętrza. Słowo Boże i doświadczenie, uzupełnione modlitwą - o tym jestem przekonany, zaowocowały takim tekstem.
Książka ta pomogła mi znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Lecz wydaje mi się, że jest to rodzaj tekstu, do którego trzeba dojrzeć i nie na każdym etapie drogi w wierze, jesteśmy w stanie w pełni skorzystać z tych treści.

autor opinii: Jacek Dębski

prywatna

Bardzo dobra książka.Wymaga myślenia,dlatego nie można jej czytać jednym ciągiem,tylko trzeba dać sobie czas na przemyślenia.

autor opinii: Barbara Kowol

świetna

książka dla osób które pragną zmienić swoje życie.

autor opinii: Waldemar Kwiatkowski

Człowiek składa się z ciała i z duszy. Ta druga to nasze wnętrze. Od niego zależy nasza postawa, nasze człowieczeństwo. Jeśli zaczniemy poprawnie budować nasze wnętrze, wtedy nawet żaden wicher nas nie powali. Zachęcam do przeczytania tej książki.

autor opinii: Michał Filipiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Larry Crabb
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 296
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941520
ISBN: 9788386941520
ID: 101796

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jeśli chcesz zmiany, zacznij od swojego wnętrza Jeśli chcesz zmiany, zacznij od swojego wnętrza
34.59 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...