TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg wie, że jesteś zestresowany

Ocena:
(9 opinii)

Książka ma charakter poradnika. Jest przeznaczona do powolnego, refleksyjnego czytania. Dzięki niej pozbędziesz się nawyków, które powodują, że jesteś spięty; polubisz siebie takim, jakim jesteś; będziesz się więcej i częściej uśmiechał, bawił, głębiej oddychał, zdrowiej wypoczywał i nabierał dystansu do zranień.

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

:)

Rewelacyjny poradnik dla zestresowanych i chcących wyjść z tego

autor opinii: Ania L.

Refleksyjne treści w przystępnej formie

Do zakończenia lektury pozostało mi 20 stron. Ale nie spieszę się z tym! :) Ta mądra, ciepła książeczka stanowi przyjazny przewodnik po wartościach w wydaniu codziennym, zwyczajnym, nam wszystkim bliskim. Porady "wprost" przeplatane osobistymi opowieściami i wspierającymi aforyzmami :) Według mnie książka adresowana do tych osób, które poszukują wskazówki, potwierdzenia lub przykładów na mądry spacer przez życie we własnym tempie, które jest zagłuszane nierzadko pędem i gonitwą za sprawami, jakie nas do końca nie zaspokajają.

autor opinii: Ola

Książka na czasie

Książka na czasie, mówiąca o problemiie prawie każdego z nas. Stres zjada nas od środka i nie wiemy co mamy zrobić. Książka ta dała mi otuchę i nadzieję, że Pan zna moje słabości i pomoże mi się z nich uwolnić jeśli bezgranicznie Mu zaufam.

autor opinii: Magdalena Łotocka

pozytywna

w trakcie czytania ale dobrze sięczyta

autor opinii: Małgorzata Rybska

polecam!

Książka idealna dla osób wrażliwych na codzienne trudności w relacjach z innymi ludźmi. Pomaga spojrzeć na własną rzeczywistość z obiektywnego dystansu, podaje przykłady z życia osób, które poradziły sobie w traumatycznych sytuacjach. Pozycja dobra do powolnej, refleksyjnej lektury.

autor opinii: Agata Stefańska

Daje dużo do myślenia.

W książce przytoczone są genialne aforyzmy i przysłowia. Przepadam za takimi myślami - bardzo podnosza mnie na duchu i otwierają oczy na piękno życia i szczęście, którego często nie dostrzegamy. Przytoczone opowiadania dają dużo do myślenia. Taka forma poradnika - tzn. przykład konkretnego zdarzenia, problemu lub osoby, z którą możemy się zidentyfikować i podanie "kodu" do tej sytuacji jest, według mnie, bardzo trafiona. Polecam.

autor opinii: Eliza Gruszczyńska

ad książki o stresie

Wiele uświadamia i skłania do głębokiej duchowej refleksji nad zabieganym i zestresowanym człowiekiem. Pozytywna, bo Bóg jest ponad tym wszystkim co na co dzień nas przytłacza, a wydaje się nam takie dla Boga...nieistotne.

autor opinii: Iwona

Bardzo dobra książka nie tylko opisująca aspekty stresu i tego jak sobie z nim można radzić, ale również dająca wiele do myślenia o naszych relacjach z bliskimi, znajomymi, postrzeganiu samego siebie. Gorąco polecam

autor opinii: Kasia Ł.

Bądź obecny, tam gdzie jesteś

Bądź obecny, tam gdzie jesteś - tytuł jednego z rozdziałów, dla mnie był bardzo ważny i zwrotny w moim postrzeganiu rzeczywistości. Treść książki przybliża nam spojrzenie na swoje problemy z innej perspektywy - daje niemal gotowe rozwiązania , wystarczy tylko usiąść i chwilę zastanowić się nad sobą. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zmieniać swoje życie na lepsze. Książka jest dobrą lekturą o każdej porze dnia

autor opinii: Teresa Augustynowicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Anne B. Smollin
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 132
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375800128
ISBN: 9788375800128
ID: 78374

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Bóg wie, że jesteś zestresowany Bóg wie, że jesteś zestresowany
14.90 zł
12.29 zł
Oszczędzasz 2.61 zł (18%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...