TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Błogosławiony Ks. Jerzy Popiełuszko (+ DVD)

Starannie przygotowany i pięknie wydany pamiątkowy album ukazujący postać bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Książkę ilustruje kilkadziesiąt unikatowych fotografii, także kolorowych. Publikacja zawiera rzetelnie opracowaną biografię męczennika, jak również opis jego procesu beatyfikacyjnego.

Do albumu dołączony został wyjątkowy prezent w postaci głośnego filmu DVD "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

„Popiełuszko. Wolność jest w nas” to zrealizowana z rozmachem i zaskakująca humorem największa produkcja ostatnich kilku lat. Przejmująca opowieść o człowieku, którego odwaga i wiara rozpalała w ludziach nadzieję.

Reżyser Rafał Wieczyński z pieczołowitością odtworzył realia PRL-u i stanu wojennego. Kreacja Adama Woronowicza w roli ks. Jerzego Popiełuszki ożywia wspomnienia u starszych, a młodym pozwala poznać bohatera z krwi i kości.

Na drugim planie pojawiają się gwiazdy (m.in. Zbigniew Zamachowski, Radosław Pazura, Joanna Szczepkowska) i świadkowie historii (m.in. kard. Józef Glemp, Maja Komorowska).

Film opowiada o życiu i śmierci ks. Jerzego Popiełuszki na tle dramatycznej historii Polski początku lat osiemdziesiątych, w żywy sposób zachowując ją od zapomnienia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Marek Balon
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 210x280
EAN: 9788365889126
ISBN: 9788365889126
ID: 395342

Zobacz również

Błogosławiony Ks. Jerzy Popiełuszko (+ DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...