TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Poślub ją i bądź gotów za nią umrzeć

Prawdziwi mężczyźni dla nieustraszonych kobiet

Po sukcesie Wyjdź za mąż i poddaj się Costanza Miriano proponuje nowy "podręcznik" wspólnego życia. Tym razem koncentruje się na mężczyznach.

Jest to pełen humoru manifest wierzącej żony, który wyjaśnia, jak odkryć na nowo role, które mamy wypisane w sercu jako kobiety i mężczyźni, żony i mężowie, matki i ojcowie. Odpowiada na szereg ważnych pytań, takich, jak:

  • co to znaczy być mężczyzną?
  • czym jest ojcowski autorytet?
  • jaka jest rola Boga w małżeństwie i w wychowaniu?

Są to porady dla mężczyzn, ale także dla kobiet, które powinny pomagać swoim mężom odkrywać ich zadania i rolę, jaką pełnią w budowaniu szczęśliwej rodziny.

Zadania te, powiedzmy to głośno, współcześnie nieco się rozmyły, przez co zbyt często możemy spotkać w naszych domach mężczyzn zdezorientowanych i nieprzygotowanych do rozwiązania różnych delikatnych problemów czy do chronienia równowagi w rodzinie. Wystarczy naprawdę niewiele, by Wasza rodzina zaczęła szczęśliwie żyć i po prostu dobrze funkcjonować.

Być mężczyzną, być męskim to znaczy potrafić odważnie walczyć, mieć siłę do walki, siłę polegającą nie na atakowaniu, ale na stawianiu oporu. Być męskim to przede wszystkim mieć odwagę do brania na siebie ciosów, być tarczą w obronie powierzonych sobie osób.

Być mężczyzną to znaczy być gotowym oddać życie za swoją małżonkę i za swoją rodzinę albo za tego, kogo ma się w opiece, a także za swoją misję poza domem.

Bycie mężczyzną nie ma natomiast nic wspólnego z powszechnym współcześnie rozumieniem męskości: choć potencja to coś pozytywnego, prawdziwy mężczyzna to ten, który potrafi kontrolować tę siłę, kierować nią, a nie marnować.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Constanza Miriano
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788363621438
ISBN: 978-83-6362-143-8
ID: 272964

Zobacz również

Poślub ją i bądź gotów za nią umrzeć
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...