TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wyjdź za mąż i poddaj się!

Ocena:
(2 opinii)

Ekstremalne przeżycia dla nieustraszonych kobiet

Poślubienie mężczyzny, który bez wątpienia należy do innego "gatunku" i życie z nim, to poważne przedsięwzięcie. A jednocześnie... cudowna przygoda. To wyzwanie zmuszające do prawdziwego zaangażowania, rzucenia wszystkiego na jedną szalę, przyjęcia nowego życia. Takiemu wyzwaniu można sprostać tylko wtedy, gdy każdy spełnia się w swojej roli.

Mężczyzna jest w rodzinie wcieleniem przewodnika, zasad, autorytetu. Kobieta powinna z radością przyjąć rolę tej, która pomaga i która przyjmuje, otacza opieką. To do kobiet należy - jest to wpisane w ich naturę - przyjęcie życia i pomaganie najbliższym każdego dnia. Także wtedy, kiedy pokój dzieci po popołudniowych zabawach wygląda tak, że ma się ochotę walić głową w ich biurko...

W tym zbiorze oryginalnych, błyskotliwych, ironicznych i rozśmieszających do łez listów Costanza Miriano pisze o miłości, małżeństwie i rodzinie. Żartobliwy styl, którym się posługuje, może przekonać i skłonić do przemyśleń nawet najbardziej opornych.

Kiedy kobieta poddaje się nie po to, by zostać zdeptaną, ale by przyjmować innych, wskazuje drogę mężczyźnie i całej rodzinie. Kobieta wyprzedza mężczyznę, ponieważ on potrzebuje, by go przyjęła.

Z taką kobietą - kobietą, która jest wierna, która nie jest rywalką, nie chce przejmować nad wszystkim kontroli i dominować, ale która nie pozuje na słabą kobietkę - mężczyzna może być płodny w szerokim tego słowa znaczeniu. Wspomnę tylko, że wówczas nawet myśl o dzieciach może nie wydawać mu się tak bardzo przerażająca.

Kochać jako pierwsza, ale i jako ostatnia. To na nas, kobietach, spoczywa również zadanie dbania o miłość, podtrzymywania domowego ognia. Wierność taka może okazać się konieczna w chwilach, gdy miłość - która jest nie tylko uczuciem, ale przede wszystkim przykazaniem - wymaga także siły i zdecydowania.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

polecam :)

bardzo ciepla i sympatycznie napisana ksiazka :D
kazdy znajdzie tam cos dla siebie :) szczerze polecam zwłaszcza jako prezent dla przyszlej zony:)

autor opinii: jovana4

Super

Naprawde warto miec ta ksiazke w domu. bede do niej jeszcze powracala :))))))

autor opinii: Karolina

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Constanza Miriano
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 258
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788363621421
ISBN: 978-83-6362-142-1
ID: 272973

Zobacz również

Wyjdź za mąż i poddaj się!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...