TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Potęga kobiecości

Ocena:
(7 opinii)

"Potęga kobiecości" oferuje ponadczasową mądrość, dobrą radę, trwałe wartości, jakże potrzebne nowemu pokoleniu kobiet - szczęśliwych, spełnionych, uwielbianych i szanowanych przez mężów - kobiet, które pragną na nowo odkryć magię swej kobiecości.

Kochające małżeństwo jest filarem szczęśliwej rodziny, a szczęśliwa rodzina jest trwałym fundamentem społeczeństwa. Problemy dzisiejszego świata w dużej mierze wynikają z burzliwej atmosfery domowej. Jeśli chcemy, by światem rządził pokój, musimy zacząć od naszych domów.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

potęga kobiecości

książka trudna ale bardzo inspirująca, całkiem nowe spojrzenie i nazwanie relacji i zachowań międzyludzkich.Świetna "instrukcja życia " dla każdej kobiety, która czuje się kobietą i chce aby inni też ją tak traktowali

autor opinii: Jolka

Odmieniła mnie

Wspaniała książka ukazująca kobietę w innym świetle.Świetle Bożym, codziennym. Książka pomaga w ukształtowaniu relacji, odbudowaniu swojej kobiecości.

autor opinii: Agata J.

Książka wydaje się zupełnie niedzisiejsza... jakby miała na celu wyprodukować kobietę pokroju Żon ze Stepford! jak pisze autorkę - boginię ogniska domowego! Pozwoliła mi jednak uzmysłowić sobie, że mimo wielkiej rewolucji w kwestii pojmowania związku jaka się dokonała od pierwszego wydania tej książki (w 1963 roku) jej główne przesłanie się nie zdewaluowało, a można jest streścić słowami Listu do Efezjan: " żony bądźcie poddane mężom". A co jeśli mój mąż jest w błędzie? Wg autorki trzeba być posłusznym mężowi nawet jeśli ten nie ma racji, a PB to koniec końców wynagrodzi pokornej żonie! Książka dla krnąbrnych żon!

warta przeczytania

książka wciąga , polecam wszystkim Paniom które borykają się z niezrozumieniem swoich mężczyzn jak również tym które chcą udoskonalić relacje ze swoim mężem

autor opinii: elza2295

Zachęcona

Koleżanka przeczytała i zachwyciła się! Mnie również urzekła ta pozycja. coś dla ambitnych kobiet!

autor opinii: Mania Pokusa

Warto przeczytać

Książka sięga do korzeni kobiecości. Na pozór niedzisiejsza, ale bardzo pomocna w budowaniu pełni szczęścia małżeńskiego.

autor opinii: Hanna Król

Potęga kobiecości

Książka fantastyczna. Polecam każdej mężatce- i tej szczęśliwej i tej, która przezywa jakikolwiek kryzys małżeński. Prawdziwy poradnik dla kobiet-biblia kobiecości!

autor opinii: Kaśka Wronka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: Helen Andelin
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 165x235
EAN: 9788378230366
ISBN: 9788378230366
ID: 232280

Zobacz również

Potęga kobiecości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...