TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prawdziwy blask. Jak cieszyć się dojrzałą kobiecością dzięki Bożej łasce

Odkryj blask dojrzałej kobiecości! Lisa Mladinich inspiruje kobiety do tego, by odczytywały zmiany, jakie zachodzą w ich ciałach w drugiej połowie życia, jako świadectwo Bożej obecności i miłości. Wszystkie negatywne odczucia związane z tym okresem mogą być dla kobiety dużym fizycznym i psychicznym wyzwaniem.

Ta książka pozwala spojrzeć na problemy charakterystyczne dla niego w zupełnie inny sposób i przewartościować swój stosunek do starzenia się. Pokazuje, czym jest prawdziwe, nieprzemijalne piękno kobiety i jak – z Bożą pomocą - radzić sobie z upływającym czasem i zmieniającym się ciałem i umysłem.

Prawdziwy blask pomaga docenić dar dojrzałej kobiecości i dostrzec szczególne zadania, jakie Bóg przygotowuje dla kobiety na tym etapie życia. Autorka udowadnia, że kobieta, która osiągnęła duchową i fizyczną dojrzałość, może rozświetlać swoje otoczenie blaskiem pokoju, mądrości i pobożności, na wiele wspaniałych sposobów zmieniając życie swoich bliskich.

Dzięki tej książce nauczysz się, jak cieszyć się relacją z Bogiem, rodziną i bliskimi, czule traktować swoje ciało i – co bardzo ważne: nie narzekać.

To bardzo pozytywna, osobista i praktyczna pomoc dla wszystkich kobiet wkraczających we wspaniały czas drugiej połowy życia. Ukazuje wspaniałą perspektywę kobiecej dojrzałości, pełną najprawdziwszego blasku.

„Prawdziwy blask” jest mądrą książką, napisaną przez kobietę, która promienieje mądrością.

Elizabeth Scalia, autorka książki "Obcy bogowie. Ukryte bożki życia codziennego"

Lisa Mladinich jest żoną i matką, była aktorką, obecnie katolicką blogerką i cenioną autorką książek i artykułów. Jej pasją jest przekazywanie wiary i nauczanie, jak ją przekazywać, czemu służy m.in. założony przez nią portal www.AmazingCatechists.com.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Lisa Mladinich
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 182
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827850
ISBN: 9788374827850
ID: 371291

Zobacz również

Prawdziwy blask. Jak cieszyć się dojrzałą kobiecością dzięki Bożej łasce
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...