TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent dla Ukochanej

Kobieta to urozmaicenie i życie. W każdym wieku – jako mała dziewczynka i jako babcia – potrafi sprawić, że świat nabiera sensu. o. Joachim Badeni z książki "Kobieta. Boska tajemnica"

Jaka jest współczesna kobieta Przede wszystkim... zaczytana w dobrych książkach!

To bardzo przydatna wiedza, zwłaszcza, że zbliża się wspomnienie Świętego Walentego. Jesteśmy przekonani, że Twoja Ukochana zasługuje w tym dniu na to, co najlepsze. Właśnie dla Niej przygotowaliśmy wyjątkowy zestaw prezentowy.

To niezbędnik każdej kobiety, która ceni sobie dobre wartości.

Czym zaskoczy ją ten oryginalny prezent?

  • Książką "Kobieta. Boska tajemnica" autorstwa o. Joachima Badeniego, który w rozmowie z Judytą Syrek pomaga kobietom odkryć życiowe spełnienie, szczęście i wewnętrzną wartość;
  • Wyjątkową drewnianą bransoletką z gustownym krzyżykiem , która będzie nie tylko piękną ozdobą, ale przede wszystkim świadectwem wiary;
  • Niezawodnym poradnikiem "Kto tu rządzi?" , z którego dowie się, czy można oczekiwać, że Ukochany się dla nas zmieni Co wspólnego ze szczęśliwym związkiem ma gramatyka Jak unikać wyniszczających kłótni;
  • Praktyczną zakładką do książki z inspirującym cytatem .

Zaufaj nam i podaruj swojej Ukochanej najlepszy z możliwych prezentów!

Jednak dobre treści, jakie proponujemy w tym zestawie to nie wszystko! Całość została ręcznie, estetycznie zapakowana i możemy Cię zapewnić, że przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej kobiecie.

Kobieta. Boska tajemnica - Poznaj jaka jest największa tajemnica kobiecości! To właśnie o niezwykłym charyzmacie kobiet Judycie Syrek opowiedział niekwestionowany autorytet w dziedzinie budowania relacji, czyli o. Joachim Badeni! Znajdziesz tu m.in. jego mądre i dowcipne uwagi, odwołania do rozmów z małżeństwami, a nawet wspomnienia własnych przeżyć.

Kto tu rządzi? - Postaw na książkę, która zrewolucjonizuje Twoje relacje! Nie znajdziesz tu podręcznikowych regułek, lecz mnóstwo przydatnych rad, które zrodziły się w czasie wielu lat pracy z małżeństwami. Z pomocą idzie Jacek Pulikowski, który dzięki swoim licznym konferencjom pomógł już wielu parom odkryć nową jakość ich związku.

Dlaczego warto postawić na nasz prezent Ponieważ doskonale dobrany zestaw dla każdej kobiety został stylowo zapakowany. Wyjątkowego charakteru dodaje mu karnet do samodzielnej personalizacji. Tak przygotowany przez nas zestaw to gotowy prezent. Wszystko, co będziesz musiał zrobić, to... rozpakować przesyłkę i wręczyć Ukochanej upominek!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: pudełko
Wydawca: Rafael
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 252
Wymiar [mm]: 160x200
EAN: 6664442226660
ID: 461845

Zobacz również

Prezent dla Ukochanej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...