TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Estera. Czym jest piękno kobiety?

Ocena:
(43 opinii)

Odkryj źródło swojego piękna i zmień oblicze świata

Nie ma ważniejszego pytania w życiu kobiety, niż: „Czy jestem piękna?”. To centrum kobiecego serca. Czym jednak jest piękno kobiety? Czy naprawdę chodzi o to, jaki nosisz rozmiar i czy tylko niektórym dane jest zachwycać sobą innych?

Piękno dawniej i dziś, zwłaszcza w męskim świecie, utożsamia się najczęściej z atrakcyjnością seksualną.

Posłuchaj o królowej, która odważyła się powiedzieć „nie” tak przedmiotowemu postrzeganiu kobiety. Poznaj Esterę, która zjednywała sobie ludzi swoim pięknem, wszędzie, gdzie się pojawiała, wprowadzała pokój, a w obliczu śmiertelnego zagrożenia nie zawahała się działać, aby uratować cały naród.

Posłuchaj o kobiecie, która swoim pięknem zmieniła oblicze świata.

Z nagrania dowiesz się:

  • z czego jesteś utkana i dlaczego kobietę nazywa się „boską tajemnicą”,
  • co oznacza być „pełną gracji”,
  • na czym polega „królewskość” kobiecej postaci,
  • dlaczego kobiece „NIE” potrafi zmienić oblicze świata,
  • jak Twoje słowa zastygają w Twoich bliskich,
  • co kobieta ma wspólnego z pszczołą i dlaczego jest to tak ważne.

Wydobądź swoje piękno i ocal to, co w tym świecie najlepsze!Opinie naszych Klientów (43 opinii)Napisz swoją opinię

rekomenduje

Super pozycja dla kobiet!!! Każda powinna tego wysłuchać

autor opinii: Agnieszka Lisowska

"Estera" czyli jesteś piękna!

Ta płyta pozwoliła mi dostrzec własne piękno, poczuć się wyjątkową w oczach Boga.....i automatycznie zobaczyłam , że i dla ludzi jestem piękna. Posłuchałam, i uwierzyłam...nie zmieniłam wyglądu, nie schudłam, wręcz przestałam przywiązywać wagę do makijażu, do ozdabiania siebie- a poczułam się naprawdę piękna! Mało tego teraz widzę piękno innych, taki blask który nie zależy od wieku, od wyglądu zewnętrznego ..a daje niezwykłe piękno, harmonię, radość, blask oczu, delikatność i czułość itd.
Ale ta płyta też pokazała mi wartość moich słów jako matki, siłę mojej miłości, i mojego autorytetu w oczach moich córek, mogę dać im siłę i poczucie własnej wartości, a mogę nierozważnie je zranić na całe życie. Tak wiele zrozumiałam dzięki wysłuchaniu tej konferencji, ze teraz polecam ją innym kobietom razem z płytą " Judyta", bo to istotne, ze ta płyta jeszcze mocniej umacnia po wysłuchaniu " Judyty".

autor opinii: Monika Krajewska

Świetna

Płyta godna polecenia, jak zresztą wszystkie o. Szustaka !

autor opinii: Teresa Kordowska

Polecam

Obecnie główną miarą piękna jest wygląd zewnętrzny - naginany przez media które pokazują wizerunki traktowane różnymi programami graficznymi...kobietom usiłuje się wmówić że mają być' takie atrakcyjne' w oczach mężczyzn...że trzeba 'nadążać' za trendami...a to wszystko przecież bujda na resorach. Piękno to nie jest tylko powierzchowność - bierze się ono z Serca...
Projekt: Estera ; Dominikanina brata Adama Szustaka jest właśnie o tym. Bardzo dobra babska rzecz - Warto słuchać. Polecam

autor opinii: Anna Luszczyk

REWELACJA

Miłe zaskoczenie. Polecam serdecznie;-)

autor opinii: Alicja Rzepa

fajna

całkiem sympatyczna płyta , choć spodziewałam się chyba czegos wiecej, fragmenty były dla mnie odkrywcze i myslę że nawet dla nich warto jej przesłuchać . Moja powściągliwa opinia być może spowodowana jest faktem że troszkę drażnił mnie " luzacki" styl wypowiedzi, ale ogólnie polecam .

autor opinii: Daga

Polecam dla dorastających dziewcząt

Audiobook pozostawił mnie z wieloma przemyśleniami i rozważaniami, na długi czas. Bardzo polecam szczególnie jako inspiracja dla nastolatek i dziewcząt wchodzących na drogę dorosłości.

autor opinii: Marta W.

Boża asertywność dla kobiet

Niesamowicie wartościowa pozycja dla każdej kobiety. O. Adam tłumaczy jak być prawdziwie piękną dla swoich bliskich, ale też (a właściwie przede wszystkim) dla siebie samej. Zdecydowanie rozprawia się z mitem matki Polki, która musi się służalczo poświęcać dla rodziny i cierpieć w milczeniu, i wyjaśnia dlaczego mówienie NIE jest tak ważne - i zgodne z nauką Chrystusa.

autor opinii: Magdalena Kasperek

Czuję, że jest to prawda i że jest ona wpisana w moje serce.

Płyta o Esterze - o. Adam przypomniał mi, jaki jest właściwy kierunek mojego życia, co jest sednem. Puenta wielka, piękna, ale i trudna. Wiadomo, co od Boga pochodzi, jest wielkie, piękne i wymagające. Czuję, że jest to prawda i że jest ona wpisana w moje serce.
Warto posłuchać, nietylko dla kobiet. Mój mąż też część przesłuchał i lepiej mnie teraz rozumie.
Gorąco polecam.

autor opinii: Beata Ziemba

Polecam

Wspaniałe seminarium.

lubię słuchac o. Szustaka

Zawsze lubię słuchać o. Szustaka. Płyty kupuję dla siebie, aby słuchać zwłaszcza w samochodzie lub dla znajomych, jeśli wiem, że lubią.
O. Szustak jeszcze mnie nie zawiódł :-)
Zawsze mówi coś ciekawego i nowego, nigdy nie przynudza. Niestandardowy. Dobry dla młodzieży, ale nie tylko.

autor opinii: Justyna Truskolaska

Odkryć to co ukryte i cieszyć się tym

Każda z nas chce czuć się piękna, nieważne jak wygląda i ile ma lat. Ten audiobook pozwala, odkryć wewnętrzne piękno KAŻDEJ z nas.... zapraszam do słuchania, naprawdę warto odkryć to co sprawi, że odkryjemy nasze piekno i .. uradujemy się nim :-)

autor opinii: Marzena

warto posłuchać

Super audiobook, chyba jak każdy o. Adama - jego reklamować nie trzeba;)

autor opinii: Konrad

Gorąco polecam!!!

Konferencje,rekolekcje o.Adama Szustaka to słowo, które buduje, zmienia,daje siłę.Gorąco polecam!!! Projekt Estera był prezentem dla przyjaciółki i świetnie się sprawdził.Polecam również inne książki, płyty tego autora.To piękna intelektualna i duchowa przygoda!!!

autor opinii: Małgorzata Palus

Odważ sie być piękną jak Estera

Można do tego audiobooka wracać regularnie. Nie potrafię zliczyć, ile razy słuchałam. Ojciec Szustak jak zwykle z pasją i przekonaniem oraz sporą dawką humoru, pokazuje w Biblii sprawy, o których istnieniu tak wiele osób nie ma pojęcia. Projekt Estera pomoże każdej kobiecie- tej ledwo rozkwitającej, dojrzałej ale i tej wiekowej. Warto mieć tę pozycję pod ręką. Osobiście z nią przeprowadzałam przez drobny remont w domu jak i przez generalne sprzątanie przed świętami Bożego Narodzenia.

autor opinii: Iza Paszkowska

Polecam :)

Bardzo ciekawa dalsza kontynuacja projektu o.Adama dla kobiet i nie tylko ;)

autor opinii: Karolajna

pozytywna

Ponieważ jestem "fanką' nauczania o. Adama również ten audiobook otrzymuje ode mnie ocenę pozytywna, ale zamawiałam go z myślą o prezencie dla młodej dziewczyny, która ma problem z docenieniem siebie jako pięknej młodej osoby i miałam nadzieje, że o. Szustak w prosty, konkretny i żartobliwy sposób pokaże Jej tę drogę.
Jednak po wysłuchaniu stwierdziłam, że TO NIE TO. Mimo,że treść i przesłanie jest o.k. to dla 17-latki z problemami forma, język, degresje, odnośniki są, moim zdaniem, za 'ciężkie" i nie dałam jej tego prezentu, żeby nie zniechęcić do innych propozycji tego kaznodziei.
Coś jest trudnego w tym materiale bo zazwyczaj słucham audiobooków o. Adama kilkakrotnie a do tego nie mogę wrócić. Może powinnam...

autor opinii: Marlena Wobszal

O "Projekcie Estera"

Bardzo ciekawe refleksje o byciu kobietą. Dobrze sie słucha i aż się chce dzielić z innymi.

autor opinii: Elżbieta Czuma

Adam Szustak

Świetna,jak wszystkie książki ojca Szustaka.

autor opinii: Basia Kowol

niesamowita pozycja

to juz kolejny audiobook ktory zamowilam bedac przekonana o jego ogromnej wartosci. I jak zwykle nie zawiodlam sie. Spojrzenie na kobiete przez pryzmat napierw Judyty a teraz Esterjy wniosl do mojego zycia zmiany. Przede wszystkim w postrzeganiu siebie, ale rowniez innych kobiet, ktore spotykam. Bardzo polecam ta pozycje wszystkim na kazdym etapie zycia.

autor opinii: Sylwia Bredow

Przyjemność gwarantowana

Polecam Esterę. Ojciec Szustak jak zwykle trafia w sedno. Słuchałam tego audiobooka dwa razy i zamierzam posłuchać znowu, gdyż prawdy w nim głoszone warto czasem odświeżyć.

autor opinii: Fanka o. Szustaka

Estera

Polecam każdej kobiecie niezależnie od wieku!

autor opinii: Ewa Wiśniewska

ESTERA czym jest piękno kobiety

Audiobook godny wysłuchania, wspaniały, dający do myślenia każdej kobiecie. Jakże często my kobiety szukamy piękna nie tam gdzie trzeba...a wystarczy to piękno, które w nas jest zobaczyć oczami Pana Boga, który tworzył i tworzy tylko to co piękne i niepowtarzalne...kobiety żadnych porównań, odkryjcie, że kobieta piękna to kobieta dobra.
Jednak przed wysłuchaniem Estery proponuję wysłuchania Judyty również o. Szustaka.
Obydwa audiobooki warto mieć w swojej kolekcji i w chwilach zwątpienia lub "gorszych dni" odsłuchiwać je na nowo.
Dla mnie naprawdę świetne.

autor opinii: Ewa

Genialny audiobook

Jak zwykle celnie, jak zwykle z miłością , znów o. Adam Szustak mnie zachwycił swoim słowem :) Ten audiobook jest nadzieją dla kobiet , otwiera oczy i serce . Polecam każdej kobiecie a szczególnie Paniom w związkach małżeńskich .

autor opinii: Edyta

Biblijna terapia...

To jest oczywiście kolejna pozycja terapeutyczno-lecznicza ojca Adama, leczy dusze i serca kobiet, którym współczesny świat wmawia,że jedynie "ozdobione" i "zrobione" są cokolwiek warte...
Wspaniała pozycja na prezent, dla wielu córek, żon i matek, poza tym przepięknie wydane, więc tym bardziej:)
Od serca polecam!

autor opinii: Anna Jarosz

POLECAM!!!

Świetny materiał, świetne przedstawienie, po prostu rewelacja! POLECAM dla każdej kobiety!

autor opinii: Magdalena Pytlik

Piękno kobiety

Płyta "Estera" jest uzupełnieniem "Judyty" . obie płyt godne polecenia, choć momentami brat Adam się powtarza.

autor opinii: Iabela

Tradycyjnie fantastyczna

Kochani! Jak zwykle jako absolutni fani O. Adama Szustaka jesteśmy zachwyceni kolejny audiobookiem. Polecamy wszystkim, nie tylko kobietom a le także mężczyznom, którzy dzięki wsłuchaniu się w jego treść być może troszkę łatwiej będą mogli stawać przed tajemnicą jaką zawsze dla nich pozostanie kobieta.

autor opinii: Janusz Mazurek

Dobrze, że mogłam posłuchać...

Rzetelne podejście do tematu; trochę zawiłe wyjaśnienia, ale zwróciłam uwagę na kilka wątków w odniesieniu do kobiecości.

autor opinii: Ewa W.

polecam

kolejny Szustak - polecam tym, którzy go znają i tym, którzy go jeszcze nie słuchali. Dla dziewczyn i kobiet w każdym wielu - obowiązkowa lekcja do przesłuchania

autor opinii: Małgorzata Stelmaszek

Potrzebne i wspaniałe

Z całego serca polecam rekolekcje O. Adama przeznaczone dla kobiet. Wiele zrozumiałam dzięki tym nagraniom :) Polecam jednak przesłuchać wcześniej Judytę.

Księgarnia zrobiła mi miły prezent dodając bardzo przydatną zakładkę magnetyczną :) Nie wspominając już o konkurencyjnej cenie! :)

autor opinii: Marta Anna

Polecam

Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybko i sprawnie, zdecydowanie polecam.

Estera

Estery słuchałam z zapartym tchem.Popłakałam się w pewnym momencie.Dobrze opowiedziane i wytłumaczone PIĘKNO KOBIETY. Marzy mi się aby wszystkie kobiety dowiedziały się na czym polega nasze piękno.To jest pierwsza rzecz której słuchałam i już planuje zakup JUDYTY.Będę polecać każdej kobiecie

autor opinii: Danuta Łuszczki

Profesjonalna transakcja

Bardzo podobała mi się ta transakcja. Została przeprowadzona szybko, sprawnie, profesjonalnie. Po zakupie produktu otrzymałam informację zwrotną potwierdzającą zakup oraz kiedy zostanie wysłana, a takie wiadomości są dla mnie bardzo ważne. Zatem dziękuję i polecam innym kupującym:)

autor opinii: Marta

Ksiązka na udany prezent

Płytę nabyłem z zamiarem wręczenia jej kobiecie, która jest przygnieciona ciężarem życia, żałobą i utratą wielu przyjaciół. Mam nadzieję, że ta płyta pozwoli jej odkryć wartość, która zmieni jej stosunek do siebie i otoczenia.

autor opinii: Władysław Kumik

Estera

Ojciec Adam w swojej konferencji- jak zwykle odkrywczy. Mówi o sprawach oczywistych w sposób bardzo prosty, a i tak za każdym razem wywołuje trzęsienie ziemi!

autor opinii: Beata Joneczko

Projekt Estera

bardzo trafnie ujęte myśli o kobietach i o tym, co faktycznie jest w kobietach najistotniejsze, co jest ich głównym atutem

autor opinii: OLGA NESTERUK

Niezwykła płyta.

Zawsze z niezwykłą przyjemnością słucham nagrań o. Szustaka. Każda kolejna jest dla mnie bardziej ważna od poprzedniej. I często myślę, że On je nagrywa specjalnie dla mnie, na ten czas, który akurat przeżywam. Akurat teraz bardzo potrzebowałam wiedzieć, że jestem niezwykła, że moje NIE może zmienić mój świat, że "nie wszystko złoto, co się świeci". Od dłuższego czasu podejrzewałam, że nie muszę być piękna po ludzku, że mogę mówić nie modom i specom od światowego piękna. Ale potrzebowałam to usłyszeć i co więcej potrzebowałam, żeby powiedział to ktoś, kto potrafi czytać Pismo Święte lepiej ode mnie.
Gdy posłucham kolejnej płyty na dłuższy czas życie wydaje mi się piękniejsze, ludzie lepsi, a ja bardziej niezwykła. A gdy zaczynam w tym słabnąć jakimś dziwnym zrządzeniem losu pojawia się na rynku kolejna.
Dziękuję wtedy Panu Bogu, że pracuję i mogę sobie zrobić prezent.
Dziękuję.

autor opinii: Marta Komarowska

Jak zwykle fenomenalne!!!

Przerobiłam już Judytę, Tobiasza i jestem oczarowana Esterą. Mam już trochę lat i trochę doświadczeń życiowych i jak słucham A.Szustaka to żałuję dlaczego wcześniej tego nie wiedziałam. Uważam, że młodzież powinna tego słuchać aby nawzajem się zrozumieć.

autor opinii: Mirosława S.

Super standard

Konferencja jest nagraniem typowym dla O. Adama, polecam wszystkim wielbicielom

autor opinii: Moni

Estera

Każda kobieta powinna wysłuchać tej opowieści. Pięknem, jakim jest dobro każdej kobiety możemy działać cudownie na ludzi. Niesamowite jest to,że każdy z nas potrzebuje wyłącznie tylko, a dla nas, aż tyle miłości, którą mamy w sobie.....Polecam z całego serca audiobook Estera dla każdej dziewczyny, tej zagubionej, tej spełnionej, tej na początku i na końcu drogi..................

autor opinii: Ela

Seietne!

Polecam! My kobiety musimy to znać! Sterami zmienia stereotypowe myślenie kobiet o sobie!

autor opinii: Lidia Zielińska

Projekt Estera - rozczarowanie

Zakupiłam i jestem bardzo rozczarowana. Nie znałam wcześniej kazań ks. Szustaka, ale daleko mu bardzo to tych księży którzy podobne konferencje nagrywają.
Uderza niewyraźny sposób mówienia, irytujące wstawki typu - co nie, nie nie. Konferencję autor kończy - jarzycie co powiedziałem?
Czy to była konferencja dla gimnazjalistów? Nie, z opisu wynika, że dla kobiet.
Nie polecam tego autora, sam projekt nie spełnił moich oczekiwań, bo treść z Pisma Św. została spalona. Wielka szkoda.

autor opinii: Asia

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD / DVD Box
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2015
EAN: 9788364855412
ID: 335342

Zobacz również

Estera. Czym jest piękno kobiety?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...