TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przed nami miłość...

Ocena:
(19 opinii)

Próba ukazania właściwego wymiaru ludzkiej miłości w oparciu o naukę o człowieku Jana Pawła II.

Autorka pokazuje kim jest człowiek i jakie są jego możliwości. Każdy człowiek powinien zrozumieć, że miłość nie jest losem, ale zadaniem do spełnienia i ma się stać drogą do szczęścia tu na ziemi i potem w niebie.

Treści poruszone w tej pozycji mają swoje źródło w wieloletniej praktyce autorki w poradni młodzieżowej i w poradni małżeńskiej. Właśnie ta praktyka pokazuje, że miłość - ta "piękna miłość" - jest możliwa, ale pod warunkiem, że człowiek postawi ją sobie za zadanie. Spełnienie obietnicy, którą niesie ze sobą miłość zależy od tego, ile wysiłku mężczyzna i kobieta włożą w konkretną realizację ich miłości. Ich miłość zależy od nich obojga!

Opinie naszych Klientów (19 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekwa pozycja dla młodych

Bardzo polecam tą książkę szczególnie młodym "przed którymi miłość". Zawiera wiele cennych uwag i wartości które warto wcielić we własne życie.

autor opinii: G. Gizińska

Bardzo bobra

Książka bardzo mądra o miłości szacunku i nie rozerwalności związku małżeńskiego, polecam każdemu a zwłaszcza chłopakom, uczy ona szacunku dla płci wzajemnie i tego jakie ogromne znaczenie ma ta świadomość. Jestem mamą 4 letniej córci i zbieram takie książki dla niej jak już będzie interesować się na poważnie chłopakami to będę jej podrzucać je i wierze że takie materiały stworzą mocny fundament dla silnej, szczęśliwej rodziny.

autor opinii: Anna Niezgoda

polecam

Ksiazka jest bardzo dobra lektura dla młodych jak i starszych osob. Wszystko jest pięknie i czytelnie opisane. Ksiazka bardzo wciąga. Polecam dla każdego.

autor opinii: Katarzyna G

bardzo dobra

W krótkiej i niezwykle mądrej książce autorka daje wskazówki młodym ludziom, aby byli szczęśliwi w miłości.

autor opinii: Beata

Warto przeczytać.

Krótka, zwięzła i na temat-w tych trzech słowach można ją ocenić. Autorka przypomina jak powinna wyglądać prawdziwa relacja damsko-męska oraz czym tak naprawdę jest miłość.
Warto sięgnąć po nią zwłaszcza w dzisiejszym świecie.

autor opinii: Małgorzata

Życiowa książka

Książka Pani Wandy Półtawskiej jest śliczna, wciągająca, ciekawa. Przedstawie aktualne problemy ludzi młodych. Jest naturalna przykłady p są prawdziwe majce miejsce w dzisiejszych czasach. Ta mała książeczka potrafi nieraz dać do myślenia i zastanowienie się nad życie i nad tym co ważniejsze. Jest napisana prostym językiem co sprawia ze szybko się ją czyta. Polecam

autor opinii: Elżbieta Chowaniec

Świetnie

Książka - krótka, lecz trafia w sedno.
Księgarnia wspaniała! Jak będę kupowała to tylko tu..najbardziej zauroczyła mnie karteczka "miłej lektury" i bardzo szybka wysyłka. Super.

autor opinii: Oliwia Ziegert

Rewelacja!

Książka w jasny i prosty sposób pokazuje oblicza miłości. Nie tylko tej między przyszłymi małżonkami, ale również miłość do bliźniego, która moim zdaniem jest najważniejsza, bo przecież najpierw kochasz bliskich :) Szczerze polecam :)

autor opinii: Emilia Ilnicka

Piekna ksiazka

Cudowna ksiazka -zreszta pani Wanda Poltawska ma wszystkie ksiazki niezwykle i godne polecenia dla kazdego

autor opinii: Agata Strojna

Naprawde warto znac.

Przeczytalam i zamowilam dla przyjaciolki-natychmiast..Chcialam,zeby znala i miala w swojej bibliotece z nadzieja ,ze za kilka lat siegna po nia jej dzieci...tak jak chcialabym,by kiedys wpadla w réce moim corkom i by sie zachwycily -tak jak ja albo tez zawstydzily -tak jak ja....

autor opinii: Iza P.

Oby wszyscy mieli na tyle woli i odwagi

Książka napisana pięknym językiem, chyba nie sposób krytykować w żaden sposób autorki. Krótka, zwięzła analiza pożycia.

autor opinii: Aghi Podolski

Osobiście uważam panią dr Półtawską za osobę świętą a jej słowa mają moc zmieniania myślenia zarówno mężczyzn jak i kobiet.Bardzo dobra książeczka!

autor opinii: Roman

Wyjątkowa pozycja!

Wanda Półtawska to autorka jednych z najlepszych pozycji w literaturze jakie czytałam w życiu! Zachęcam WSZYSTKICH (młodzież, rodziców, małżonków) do czytania książek jej autorstwa, Są wyjątkowe.

autor opinii: Wioleta Strządała

Bardzo dobra!

Szczególnie polecam przyszłym małżonkom, ale nie tylko. Książeczka mała ale treściwa, pokazuje wymiar ludzkiej miłości w oparciu o naukę o człowieku Jana Pawła II. Wiele cennych wskazówek potrzebnych w życiu każdego człowieka.

autor opinii: Danuta Kamińska

Obowiązkowa lektura dla młodych ludzi.

Tę książkę każdy rodzic powinien podarować swojemu nastoletniemu dziecku. Książka bardzo dobrze pokazuje to czym jest prawdziwa miłość. Niestety tak wiele młodych osób o tym zapomina, a rodzice nie są w stanie przekazać im katolickich wartości. Książka jest niesamowicie treściwa pomimo tego, że jest tak krótka. Napisałam, że dla nastolatków, bo granica wieku współżycia się obniża. Książka napisana bardzo dobrym językiem, szybko się czyta. Ta książka dała mi bardzo dużo i cieszę się, że jestem na takiej właśnie dobrej drodze. Teraz książkę pożyczam dalej.

autor opinii: Karolina Nowak

Książka została dostarczona szybko. Produkt nie została w żaden sposób uszkodzony. Polecam zakupy u Was. Dziękuję!

autor opinii: Iwona Knioła

książczka ciekawa, szybko się czyta

autor opinii: Ewa Domalska

Polecam.

Książkę zakupiłam w celach naukowych. Jako pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, jednakże bardzo dużo wniosła do mojego osobistego życia. Polecam.

autor opinii: Ela

Przed nami miłość...

Książeczka niewielka w swej objętości ale naładowana prawdziwą treścią. Napisana przez osobę, która całe życie poświęciła tematyce rodziny, małżeństwa, wychowania. Zatem jest to swoista wiedza na temat miłości, małżeństwa, rodziny podana w pigułce... dla wszystkich. Bardzo polecam!

autor opinii: Kamila

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Wanda Półtawska
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 46
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788371684661
ISBN: 978-83-7168-466-1
ID: 168578

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Przed nami miłość... Przed nami miłość...
5.50 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...