TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pierwsza pomoc. Jak poznać prawdziwą miłość

Ocena:
(2 opinii)

Luke i Tracy, dwoje licealistów, on z najstarszej klasy, ona z pierwszej, czują do siebie coś więcej, niż kiedykolwiek przedtem zdarzało im się czuć. Im więcej czasu spędzają razem, tym głębsze jest ich uczucie i tym bardziej wzajemnie się pragną. Czy to uczucie przetrwa? Czy jest to prawdziwa miłość? Jak mają to rozpoznać?

Czy znasz takich uczniów jak Luke i Tracy, którzy zastanawiają się, czy to co czują do drugiej osoby jest prawdziwą miłością? Czy wiesz, co możesz im doradzić? Czy wiesz, jak im pomóc? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej broszurze z serii PIERWSZA POMOC. Autorzy dają praktyczne wskazówki, jak rozpoznać prawdziwą miłość w sposób, w jaki widzi ją Bóg, jej Stwórca. Dowiesz się także, jak stać się doradcą dla kogoś, kto właśnie szuka odpowiedzi na pytania dotyczące miłości.

A jeśli właśnie sam zastanawiasz się, czy to, co czujesz, jest prawdziwe, z tej broszury dowiesz się, jak rozpoznać prawdziwą miłość i odkryjesz, jak bardzo Bóg się troszczy o ciebie i twoje miłosne życie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Książka uświadomiła mi bardzo istotne kryteria prawdziwej miłości o których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy.Bardzo pomocna w rozeznaniu .

autor opinii: Wioleta

Wartościowa pozycja

Książka wartościowa, pozostawiająca w czytelniku moc pozytywną, przypomina o potędze prawdziwej miłości i tym jak ważna ona jest.
Wszechobecne zło dzisiejszego świata niewątpliwie mniej doskwiera jesłi w życiu odnajdziemy prawdziwą miłość.
Polecam

autor opinii: Karol Kalicki

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Josh McDowell, Ed Stewart
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 110x170
EAN: 9788374921329
ISBN: 9788374921329
ID: 181326

Zobacz również

Pierwsza pomoc. Jak poznać prawdziwą miłość
9.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...