TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozeznawanie woli Bożej. Św. Ignacy uczy jak podejmować lepsze decyzje

Ocena:
(3 opinii)

Każdy chrześcijanin ma misję. Jaka jest Twoja?

  • Czy nadszedł czas, by zmienić pracę?
  • Czy powinienem się ożenić? Czy powinnam wyjść za mąż?
  • Czy mam powołanie do kapłaństwa, do życia zakonnego?

Prędzej czy później wielu z nas musi zmierzyć się z tego typu pytaniami. Tym, którzy szukając na nie odpowiedzi, zastanawiają się również, jakiej decyzji oczekuje od nich Bóg, Ojciec Gallagher proponuje wiele praktycznych wskazówek dotyczących rozeznawania woli Bożej.

Swoje rady opiera na ciągle aktualnej metodzie św. Ignacego Loyoli zawartej w "Ćwiczeniach duchowych", a także na licznych świadectwach osób pragnących swoim życiem odpowiadać na Boże wezwania.

Autor prowadzi nas przez kolejne etapy ignacjańskiego rozeznawania, zachęcając przy tym do trwania w ciszy, uczestnictwa w Eucharystii, lektury Biblii i korzystania z kierownictwa duchowego. Uczy też, jak osiągnąć pewność wyboru i tłumaczy, co robić, gdy tej pewności się nie ma.

Timothy M. Gallagher OMV (frtimothygallagher.org) - rekolekcjonista, znawca duchowości ignacjańskiej, wykładowca. Tytuł doktora uzyskał na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Jest autorem kilku bestsellerów, w tym przygotowywanych do wydania w języku polskim książek "Rozeznawanie duchów" i "Modlitwa rachunku sumienia".

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo pomocna

Książka bardzo pomaga w podejmowaniu kluczowych decyzji życiowych tzn. poprzez metodę św. Ignacego Loyoli wskazuje sposoby podejścia do rozeznawania tego co pochodzi od Boga a co nie, co jest miłe Jemu a co nie.
Polecam każdemu, kto stoi przed jakimś wyborem w życiu.

autor opinii: Jarosław Szydło

dobra ksiazka

bardzo dobra ksiazka. Nigdy nie umilam zglebic tej nauki o roznych porach sw. Ignacego a w tej ksiazce wszytsko jest bardzo przystepnie wyłozone. Bardzo pomocna do rozeznwania duchowego. Polecam

autor opinii: Joanna Motak

Pomocna

Pomocna książka dla kogoś, kto wchodzi w temat praktycznego rozeznawania. Zachęta do zainteresowania się pismami i życiem św. Ignacego z Loyoli

autor opinii: Robert

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Timothy M. Gallagher OMV
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 136x210
EAN: 9788327701251
ISBN: 9788327701251
ID: 314162

Zobacz również

Rozeznawanie woli Bożej. Św. Ignacy uczy jak podejmować lepsze decyzje
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...