TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy duszy z Jezusem

Ocena:
(1 opinii)

Sługa Boża s. Maria Celeste Crostarosa (1696-1755), XVIII-wieczna włoska mistyczka, autorka 16 dzieł duchowych i mistycznych. Założycielka Zakonu Najświętszego Odkupiciela (Włochy, Scala, rok 1731).

Neapolitanka o gorącym sercu i otwartym umyśle, mistrzyni modlitwy i radosnego życia wolą Bożą.

Mniszka, która starała się „nie zaniedbać żadnego środka ani żadnej możliwości, aby Bóg był kochany przez wszystkich” i aby wszyscy już tu na ziemi odnaleźli w Nim swój „przedsionek nieba”.

Ojcze Święty, daj mi Twojego Syna, Twoje Słowo, Tego, który mnie odkupił i w którym są wszystkie moje nadzieje. Dusza moja tęskni za Nim, Jego pragnie moja dusza i ciało - dniem i nocą woła do Ciebie cichym głosem, pełnym tęsknoty, ale i żaru. Daj mi Tego, którego kocham; Tego, w którym pokładam nadzieję; Tego, w którym żyję. Daj mi moją Nagrodę, daj mi w posiadanie to Dobro, które jest całym moim dobrem. Daj mi moje Zbawienie, mój Pokój, moją Pewność prawdziwą i wieczną!

Rozmowy duszy z Jezusem

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Książka niesamowita. Bóg rozmawia ze swoją umiłowaną duszą.Treści zapadają głęboko w serce. Można dotknąć Miłości jaką Bóg nas obdarza. Znalazłam w tej książce odpowiedzi na wiele pytań, np. dlaczego niektórzy otrzymują pewne łaski a inni nie.
Jest wiele wskazówek ku życiu z Bogiem.
Polecam

autor opinii: Ola

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Homo Dei
Autor: s. Maria Celeste Crostarosa OSsR
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788364451195
ISBN: 978-83-64451-19-5
ID: 300798

Zobacz również

Rozmowy duszy z Jezusem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...