TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sekret kobiecej duszy. Przewodnik duchowy nie tylko dla kobiet

Ten niezwykły przewodnik zaprasza do odkrycia prawdziwego sekretu nie tylko kobiecej duszy: sensu istnienia, prawdy, miłości i pokoju serca na zawsze oddanego Bogu.

U zarania chrześcijaństwa święte kobiety udawały się na dzikie pustkowia, żeby całkowicie poświecić się Bogu i modlitwie. Ta książka odkrywa i przybliża wyjątkową duchowość Matek Pustyni i proponuje konkretne sposoby wykorzystania ich mądrości w naszym życiu - życiu kobiet (i nie tylko), tak często zagubionych na pustyniach i manowcach współczesnego świata.

Naszym postępowaniem, naszym pragnieniem i całymi sobą wybieramy Jezusa. Naszym życiem i nasza mądrością wybieramy całkowicie tylko Boga - mówią do nas Matki i zabierają w podroż w poszukiwaniu sekretu naszego serca i duszy.

Nowotwór, inne poważne choroby, śmierć bliskich osób, problemy z pracą, trudna sytuacja finansowa - każda z tych rzeczywistości stanowiła w moim życiu taki moment, kiedy duchowość pustyni przychodziła z odpowiedzią na konkretną życiową sytuację. Kiedy czułam, ze wzbiera we mnie panika, tradycja pustyni radziła mi, żeby spokojnie oddychać... A kiedy myślałam o tym, ze umrę, przypominała, że każdy grób będzie kiedyś pusty.

Świadectwo Autorki

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Mary C. Earle
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788362927418
ISBN: 978-83-62927-41-8
ID: 211307

Zobacz również

Sekret kobiecej duszy. Przewodnik duchowy nie tylko dla kobiet
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...