TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Siedem sekretów efektywnych ojców

Ocena:
(9 opinii)
Wiele praktycznych wskazówek z życia wziętych, a nie jakieś pseudonaukowe "wodolejstwo". Pozycja, po którą powinien sięgnąć każdy Ojciec.

Krzysztof Ziemiec, dziennikarz
Wartością ujęcia tematu ojcostwa w tej książce jest połączenie "szkiełka i oka" naukowca z doświadczeniem taty oraz chrześcijanina.

o. Józef Augustyn SJ
Dr Ken Canfield książką "Siedem sekretów efektywnych ojców" otwiera nową epokę w rozumieniu zagadnień współczesnego ojcostwa. Nareszcie jest dostępna dla polskiego czytelnika. Polecam ją wszystkim, którzy chcą odkrywać wartość ojcostwa.

Dariusz Cupiał, Inicjatywa Tato.Net

Wśród wielu wzorców ojcostwa jeden wyróżnia się w sposób szczególny. Mam na myśli efektywnych, skutecznych ojców, którzy przemawiają do nas z ankiet badawczych, a także z kart książki, którą trzymacie w ręku.

Skuteczni ojcowie są inni. Oczywiście, że doświadczają tych samych lęków i wątpliwości; prawdopodobnie również oni nie otrzymali od nikogo gotowej recepty, jak być dobrym tatą. Jednak poruszają się naprzód z pewnością siebie, której tak wielu z nas brakuje.

Udaje im się wyjść poza fundamentalny schemat ojcostwa, sprowadzający się do spędzania czasu z dziećmi, zapewnienia im utrzymania i wykształcenia oraz wdrożenia pewnej dyscypliny. Oni idą znacznie dalej, nawiązując wyjątkowo głęboką, wewnętrzną więź ze swoimi dziećmi. Intuicyjnie praktykują to, co nazwaliśmy "siedmioma sekretami efektywnego ojcostwa".

Dr Ken Canfield (USA) - autor bestsellerowych książek na temat ojcostwa, założyciel National Center for Fathering i człowiek Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net, uhonorowany w 2010 r. Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej, ojciec pięciorga dzieci.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra lektura dla ojców.

autor opinii: Magdalena Slima

Książka warta przeczytania.

"Siedem sekretów efektywnych ojców" to książka, którą powinien przeczytać wszyscy ojcowie, szczególnie tacy, którzy podobnie jak są na początku swojej drogi. Książka bardzo bogata w wiedzę, dokładnie opisuje jak stać się efektywnym ojcem i być wzorem dla swoich dzieci. Gorąco polecam.

autor opinii: Krzysztof Grudzień

Polecam.

Książka dla tych ojców, którzy przez swój rozwój chcą się stawać bohaterami dla dzieci, żon oraz samych siebie.

autor opinii: Jarosław Michalski

Oby każdy ojciec przeczytał tę książkę

Książkę polecam z całego serca wszystkim ojcom, którzy chcą kochać swoje dzieci tak, aby ich nie krzywdzić. To powinna być pozycja obowiązkowa dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą założyć rodzinę. Zasady, o których pisze autor, to recepta na prawdziwą, głęboką więż ojca z dzieckiem opartą na miłości i wzajemnym szacunku. Gdyby każdy ojciec potrafił dostrzec te zasady i wcielić je w życie swoje i swoich najbliższych, nie byłoby tylu patologicznych rodzin na świecie. To wydaje się takie proste, a większość mężczyzn pojmie ledwie część z prawd, które są zawarte w tej książce pod koniec swojego życia. A wtedy będzie już za późno, bo ich dzieci nie będą chciały mieć z nimi żadnej relacji.

autor opinii: Magdalena Kasperek

Jak zostać super tatą

Warto przeczytać. Sporo ciekawych odkryć prawdy o nas (dla mnie rozdział V), ale również tematy mało odkrywcze (rozdział VI).

autor opinii: Krzysztof Flach

10/10

Choć książka nie była zamówiona dla mnie i miałam ją w ręce 3 minuty, muszę przyznać, ze obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie(problem z płatnością kartą kredytową błyskawicznie rozwiązany) i przeurocza karteczka pisana ręcznie, z życzeniami przyjemnej lektury złapała za serce. duży plus :)

autor opinii: Joanna Wcisło

Polecam

Książka godna polecenia, wnosząca wiele w życie ojca . Mój mąż poleca wszystkim tatom!!!

autor opinii: Ania

Wartościowa lektura

Książka została zakupiona dla Męża z okazji Dnia Ojca. Młodemu Tatusiowi lektura bardzo się spodobała, a jest wymagającym czytelnikiem, więc z czystym sumieniem mogę polecić.

Dziękuję też Księgarni za ekspresową wysyłkę. Jakże miło było zobaczyć naklejoną na książkę karteczkę z napisem "miłej lektury". Mała rzecz, a cieszy. Dziękuję i polecam wszystkim!

autor opinii: Magdalena Urbańska

Bardzo mądra książka

Obowiązkowa wyprawka każdego ojca. Bardzo mądra książka, napisana w sposób zrozumiały i uporządkowany.

autor opinii: Mirka Zarzycka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Inicjatywa Tato net
Autor: Ken Canfield
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 234
EAN: 9788392533856
ISBN: 978-83-925338-5-6
ID: 445567

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Siedem sekretów efektywnych ojców Siedem sekretów efektywnych ojców
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...