TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mądry o czasie. Biblijne podstawy dotyczące wzmacniania rodzinnych korzeni

Błogosławiony mąż, który pokłada ufność w Panu, i Pan jest jego nadzieją. Jest on podobny do drzewa zasadzonego nad wodą

Jer 17,7-8

Nic nie zmusza nas tak skutecznie do zdefiniowania naszego systemu wartości, jak dzieci i relacja kobiety z mężczyzną. Ogrom decyzji, które musimy podjąć, wzbudza wciąż kolejne pytania. Każda z nich ma wpływ na przyszłość tych, których tak bardzo kochamy.

A co, jeśli się mylimy?

Aby trafnie ocenić dzisiejszy stan więzi rodzinnych wokół nas, nie potrzeba badań i statystyk. Żyjemy w czasach, kiedy mówienie prawdy wydaje się być niemożliwe i prowadzi do nieuchronnej konfrontacji, bo przecież każdy ma swoją.

Systematycznie spada wpływ rodziców na ich dzieci. Jak wychować pokolenie mądre, samodzielne i świadome otaczającej rzeczywistości? Jak mądrze budować stabilny system wartości, który przekażemy dzieciom?

"Mądry o czasie" to praktyczne lekcje biblijne, które pomogą ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie te ważne pytania. Jest to przewodnik, który może być używany w małych grupach, jak i do studium indywidualnego, przez ojców w każdym wieku.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bogulandia
Autor: David Glenn
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363097035
ISBN: 9788363097035
ID: 267189

Zobacz również

Mądry o czasie. Biblijne podstawy dotyczące wzmacniania rodzinnych korzeni
26.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...