TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Siódma pieczęć. sens i siła modlitwy

To książka o modlitwie. Przede wszystkim o modlitwie wstawienniczej. Jest owocem rekolekcji wygłoszonych przez o. Augustyna Pelanowskiego dla Dzieła Modlitwy „Z Maryją ratuj człowieka” na Jasnej Górze.

Autor zachęca w niej do modlitwy. Opierając się na Piśmie Świętym, przypomina, że jesteśmy powołani do modlitwy. Przekonuje, że Bóg jest miłosierny i że Maryja jest naszą najlepszą matką, która zawsze za nami się wstawia i że Pan zawsze Jej wysłuchuje.

Tłumaczy, za kogo należy się modlić, jaka modlitwa podoba się Bogu. Podaje wskazówki taktyczne, dzięki którym modlitwa będzie przynosić zwycięskie skutki u otoczonych troską modlitwy, a nie obciążać modlącego się.

To lektura dla wszystkich, bo przecież „nic nam nie pomaga znosić ciężaru istnienia tak jak modlitwa. Ale nie tylko dla nas samych modlitwa jest ulgą, pomaga ona również innym. Czyż modląc się za innych, nie modlimy się za siebie? Czy pragnąc innych przywieść do Boga, nie staramy się sami do Niego przylgnąć? Jedni na drugich mamy wpływ potężniejszy, niż to sobie uświadamiamy”.

Do książki dołączona jest zakładka z modlitwą.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788377977583
ISBN: 9788377977583
ID: 387716

Zobacz również

Siódma pieczęć. sens i siła modlitwy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...