TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Słońce Twojego sekretu (książka + CD)

Ocena:
(23 opinii)

7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości. Tylko dla kobiet. Tylko dla dorosłych.

"Słońce Twojego sekretu - 7 tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości" to nie jest zwykła płyta. Autor, Fabian Błaszkiewicz SJ, przekuwa swoje wieloletnie doświadczenie mentora i szkoleniowca w kilkugodzinny płomienny wykład o sekrecie kobiecego piękna.

Pracując z kobietami jako mentor i coach nad ich problemami, związkami, relacjami i ich osobistym światłem, Błaszkiewicz poznał tajniki kobiecej duszy na wielu płaszczyznach i wiele wniosków, obserwacji i spostrzeżeń zawarł właśnie na płycie „Słońce Twojego sekretu”.

Wydanie składa się z osobistego eseju i dwóch płyt z nagraniem jednego ze spotkań z kobietami, które odbyło się latem tego roku. Seminarium zarezerwowane było tylko dla dorosłych kobiet, co wytworzyło prawdziwie intymną atmosferę między mówcą a audytorium i zaowocowało wieloma osobistymi wątkami i zaskakującymi dygresjami prowadzącego.

Większość kobiet, niezależnie czy młodych czy dojrzałych, pięknych czy też trochę zaniedbanych, wychodziła ze spotkania odmieniona, promienna. Podobnego efektu można spodziewać się po przesłuchaniu płyty.

Jak rozpalić swoje światło, by zalśnić pełnym blaskiem? Skąd czerpać siłę do zmian? Jak zbudować zabójczą pewność siebie? Jak odnaleźć sens w relacji, w której trwasz od wielu lat i jak tworzyć wreszcie relacje, które Ci się podobają i pomagają się rozwijać? O tym wszystkim i wielu innych rzeczach posłuchaj na płycie „Słońce Twojego sekretu”.

„Słońce Twojego Sekretu” to nagranie poświęcone flirtowi, relacjom romantycznym, miłości, związkom z mężczyznami, ale jego podstawa – odkrycie fundamentu swojego jestestwa, czyli wewnętrznego światła albo po prostu osobistego słońca kobiety – pozwoli każdej kobiecie nauczyć się także wiele na temat emocjonalnych źródeł fizycznej urody czy zbudowania zabójczo silnej pewności siebie.

Przeszłam przez wiele terapii, szkoleń psychologicznych, rozwojowych i pracy ze sobą. Ale dopiero dziś płonę. Dzieje się coś niezwykłego. Fabian Błaszkiewicz potrafi przekazać taką energię, że tym razem naprawdę będę miała nad czym pracować.

Ewa
Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętnym? Barwne i ekspresyjne wykłady Ojca Fabiana prowadzą do zaskakujących refleksji. Zapnijcie pasy, bo to będzie niezła jazda.

Małgorzata Kożuchowska
Wybierz się w podróż ku sekretnym zakamarkom swojego wnętrza, w podróż do samopoznania. Kobiety często szukają informacji o sobie, o swoich pragnieniach, namiętnościach, nadziejach na zewnątrz, podczas gdy całą wiedzę konieczną do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie życia noszą już w sobie. Potrzebują tylko przewodnika, który potrafi przez meandry sprzeczności, pytań i zdziwień doprowadzić je do samego wewnętrznego źródła ich istoty, a następnie nauczyć, jak odkryte tam światło i siłę wydobyć na zewnątrz.

O. Fabian Błaszkiewicz

Autor Pieśni nad Pieśniami pyta: „Kim jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak uzbrojona armia? Kim jest ta, która przybywa z pustyni wsparta na swym ukochanym?” (Pnp 6,10; Pnp 8,5). Fabian Błaszkiewicz w tym nagraniu odpowiada: to TY!

Opinie naszych Klientów (23 opinii)Napisz swoją opinię

neutralna

Dosyć specyficzny język ojca, ale po pewnym czasie można się "wczuć". Ciekawe, ale raczej nie trafia do mnie.

autor opinii: iwona

Słońce...

Audiobook odebrałam bardzo pozytywnie, podobały mi się treści i sposób przekazu.

autor opinii: Agnieszka Strzeżysz

prawdziwe słońce

fantastyczne, pożyczyłam już swojej siostrze. Jestem zachwycona, że można tak ciekawie, bezpośrednio, z poczuciem humoru o tym co takie ważne dla nas...

autor opinii: Alina Kwiatkowska

Polecam wszystkim młodym, poszukującym szczęścia i niepewnym siebie kobietom... Prowadzący wykłady potrafi w zabawny sposób wyjaśnić skąd biorą się pewne kobiece schematy myślowe. Nieco męczące jest szybkie tempo mówienia księdza - warto podzielić wykład na kilka odsłuchań.

autor opinii: Agata Stefańska

Polecam!

Jeden z najlepszych audiobooków! Zmusza do zastanowienia i głębokich przemyśleń, a poza tym zawiera dużo wskazówek praktycznych, co stanowi dodatkową zaletę ;) Często wracam do niektórych części, bo w jakiś sposób kwestie tam zawarte dotyczą mojej sytuacji i stanowią wsparcie.. Zdecydowanie polecam!

autor opinii: Iza

WARTO

OJCIEC FABIAN BŁASZKIEWICZ ODMIENIŁ MOJE ZYCIE TYMI SŁOWAMI-POLECIŁAM TĘ I INNE JEGO POZYCJE WSZYSTKIM ZNAJOMYM I TERAZ Z CAŁEGO SERCA PRAGNĘ POLECIĆ TEŻ NIEZNAJOMYM!-WARTO POSŁUCHAĆ ...POOOLEECAMM

autor opinii: ANNA

Mocna rzecz

Mocna rzecz, nie tylko dla kobiet :) Warto przesłuchać i rozważyć.

autor opinii: Maciej Kubiak

Polecam

Serdecznie polecam - dla każdej kobiety!!

autor opinii: Katarzyna

neutralna

Wykład osobiście do mnie nie trafia. Prowadzący opiera się główniena swoich odczuciach. Nie polecam dla mężatek - nie trafione rady. Może moja opinia jest zbyt ostra, ale po przesłuchaniu Adama Szustaka to obecna pozycja jest dużo, dużo słabsza.

Tematyka bardzo dobra

Tematyka bardzo dobra, ale niestety styl mówcy dla mnie mało przekonywujący. Może młode kobiety zaakceptują taki styl mówienia, ale mnie się nie podoba. Wydaje mi się, że tak potoczny język w ustach księdza po prostu nie przystoi.
Decyzja jednak zawsze pozostaje Tobie słuchaczko.

autor opinii: Eve

intrygująca

Kobiety, dziewczyny - szanujcie się. Tak w dużym skrócie można podsumować tą pozycję.

autor opinii: Kasia T.

ważne

Bardzo przystępny język Ojca Błaszkiewicza - słucha się lekko, natomiast ważne jest, że porusza bardzo ważne zagadnienia natury kobiecej skłaniające do głębokich refleksji i zmian !

autor opinii: Ewa Majnusz

Audiobook pełen inspiracji!

Sądzę, że o wartości książki (czy też audiobooka ;) ) najlepiej świadczy chęć polecenia kolejnej osobie. Ja z całą pewnością polecę "Słońce twojego sekretu" siostrze, przyjaciółkom i bliskim koleżankom! Właściwie już niektóre zachęcałam do zapoznania się z tą pozycją. O. Fabian w pewnym stopniu odwołuje się na tym audiobooku do treści (już chyba kultowej) "Urzekającej" (autorstwa Państwa Eldredge) i jeśli komuś przypadła do gustu "Urzekająca", to i "Słońce..." go zachwyci. ;) Podkreślam jednak, iż audiobook nie stanowi powtórzenia treści, które można znaleźć w tej książce. Dla mnie jest niejako rozwinięciem, ale O. Fabian (dla mnie genialny mówca i trener) przekazuje tu przede wszystkim wiele własnych, niezwykle inspirujących, ciekawych, nierzadko odkrywczych myśli. W trakcie słuchania audiobooka towarzyszyły mi uśmiech, radość i wzruszenie (także przez łzy), a zdobyta wiedza i inspiracje są bezcenne. Tematyka dotyczy przede wszystkim wskazania (choć nie dosłownie) źródła prawdziwej kobiecości, a przy tym także w pewien sposób budowania poczucia własnej wartości oraz w dużym stopniu budowania miłosnej relacji z mężczyzną. Wydaje mi się, że treść może zachwycić kobiety w każdym wieku, a styl przekazu pozwoli także dotrzeć do bardzo młodych kobiet i myślę, że im koniecznie trzeba polecać tego typu pozycje. Mam nadzieję, że pozwolą uchronić je przed wieloma przykrymi wydarzeniami. Rady i inspirujące, mądre myśli, które można tu odnaleźć mogą pomóc odkryć źródło swojego piękna, a także to, jak budować piękną relację z wartościowym mężczyzną i jak go w ogóle odnaleźć.

autor opinii: Małgorzata

pozytywna

bardzo dobra ksiażka; mam 48 lat i wydawało mi sie że wszystko wiem na te tematy a jednak jestem zaskoczona pozytywnie;

autor opinii: marta cepielik

słońce twojego sekretu

polecam na czas szukania,podbudowania swojej kobiecości.przekaz zywiolowy wiec polecam szczegolnie młodym kobietom

autor opinii: ewa kuzma

Polecam

Polecam tego audiobooka. Nietuzinkowy wykładowca i głębokie treści. Wiele nowych rzeczy się dowiedziałam ze słuchania (choć wiele tego rodzaju publikacji już "przerobiłam"). Polecam wszystkim paniom, gdyż jest wiele rzeczy w mężczyznach, które nas denerwują, a okazuje się, że oni po prostu tacy są i wiele rzeczy nie robią ze złej woli. Jeszcze raz polecam, nawet tym, którzy już dużo na te tematy czytali.

autor opinii: Monika N.

super :)

zamowilam audiobooka Slonce Twojego sekretu :)
i bardzo mi sie podobal, wczesniej sluchalam m. in. pana Jacka Pulikowskiego i ks. Pawlukiewicza, wiec jestem w temacie, ale na pewno o. Fabian ma zupelnie inny jezyk i styl, ktory moze wielu mlodych ludzi zachecic, jest bardziej "luzacki", bardzo mi sie podobalo, najlepiej przesluchac z mezem/narzeczonym/chlopakiem, zeby kilka rzeczy sobie podczas sluchania wyjasnic ;)

autor opinii: Zaneta

Początek wspaniałej wędrówki

Słowo ojca Fabiana ma moc! Jest zabawny ale też bardzo konkretny. Chociaż jestem kobietą 40-letnią wysłuchałam z zapartym tchem a następnie kazałam posłuchać moim 16-letnim córkom. Ostatnio na rynku triumfy święci książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Myślę, że płyta "Słońce Twojego sekretu jest katolicką odpowiedzią na tę pozycję. Można na niej znaleźć odpowiedzi na odwieczne pytania kobiet" jak poznać, pokochać i zatrzymać przy sobie WARTOŚCIOWEGO mężczyznę. jak w życiu dbać o szacunek dla siebie. Polecam kobietom w każdym wieku!

autor opinii: MaRIA

Polecam! :)

Audiobook "Słońce twojego sekretu" polecam wszystkim kobietom (oczywiście dorosłym). O. Fabian wspaniale przedstawia 7 kolejnych tajemnic naszego wnętrza, naszego kobiecego ja. Jak wykorzystywać w dobry sposób swoje atuty - tego dowiedzie się słuchając tego audiobooka! Jeszcze raz gorąco polecam!
P. S Dziękuję za karteczkę z życzeniami "miłej lektury". ;)

autor opinii: Monika Malinowska

Słońce twojego sekretu

Myślę, że każda kobieta powinna wysłuchać tych rad. Szczególnie młode kobiety, młode zony znajdą odpowiedź na proste pytania codziennego zycia swojego faceta.

autor opinii: regina

Zawód

To samo dotyczy tej płyty, jak płyty "Snajper uwodziciel".
Szkoda, że człowiek z tak dużą wiedza psychologiczną i talentami zdobywania ludzi wszystko marnuje luzactwem i nieposłuszeństwem..
Nikomu nie polecam, a raczej mogę polecić tylko komuś o wyrobionym zmyśle krytycznym.

autor opinii: Maria Jóźwiak

slonce twojego sekretu

bardzo ciekawa i pouczajaca ksiazka polecam zarowno kobietom jak i meżczyznom wiele mozna wprowadzic w zycie i uwierzyc w siebe i w moc Boga

autor opinii: Barbara Lechoszest

rewelacja

KSIĄŻKA NA KTÓRĄ CZEKAŁAM ,POZYCJA OBOWIĄZKOWA DLA KAŻDEJ KOBIETY I MĘŻCZYZNY,GORĄCO POLECAM.

autor opinii: ANNA ADAMCZEWSKA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 12
Wymiar [mm]: 130x140
EAN: 9788393527717
ISBN: 978-83-935277-1-7
ID: 271392

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Słońce Twojego sekretu (książka + CD) Słońce Twojego sekretu (książka + CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...