TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Słońce Twojego sekretu (książka + CD)

7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości. Tylko dla kobiet. Tylko dla dorosłych.

"Słońce Twojego sekretu - 7 tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości" to nie jest zwykła płyta. Autor, Fabian Błaszkiewicz SJ, przekuwa swoje wieloletnie doświadczenie mentora i szkoleniowca w kilkugodzinny płomienny wykład o sekrecie kobiecego piękna.

Pracując z kobietami jako mentor i coach nad ich problemami, związkami, relacjami i ich osobistym światłem, Błaszkiewicz poznał tajniki kobiecej duszy na wielu płaszczyznach i wiele wniosków, obserwacji i spostrzeżeń zawarł właśnie na płycie „Słońce Twojego sekretu”.

Wydanie składa się z osobistego eseju i dwóch płyt z nagraniem jednego ze spotkań z kobietami, które odbyło się latem tego roku. Seminarium zarezerwowane było tylko dla dorosłych kobiet, co wytworzyło prawdziwie intymną atmosferę między mówcą a audytorium i zaowocowało wieloma osobistymi wątkami i zaskakującymi dygresjami prowadzącego.

Większość kobiet, niezależnie czy młodych czy dojrzałych, pięknych czy też trochę zaniedbanych, wychodziła ze spotkania odmieniona, promienna. Podobnego efektu można spodziewać się po przesłuchaniu płyty.

Jak rozpalić swoje światło, by zalśnić pełnym blaskiem? Skąd czerpać siłę do zmian? Jak zbudować zabójczą pewność siebie? Jak odnaleźć sens w relacji, w której trwasz od wielu lat i jak tworzyć wreszcie relacje, które Ci się podobają i pomagają się rozwijać? O tym wszystkim i wielu innych rzeczach posłuchaj na płycie „Słońce Twojego sekretu”.

„Słońce Twojego Sekretu” to nagranie poświęcone flirtowi, relacjom romantycznym, miłości, związkom z mężczyznami, ale jego podstawa – odkrycie fundamentu swojego jestestwa, czyli wewnętrznego światła albo po prostu osobistego słońca kobiety – pozwoli każdej kobiecie nauczyć się także wiele na temat emocjonalnych źródeł fizycznej urody czy zbudowania zabójczo silnej pewności siebie.

Przeszłam przez wiele terapii, szkoleń psychologicznych, rozwojowych i pracy ze sobą. Ale dopiero dziś płonę. Dzieje się coś niezwykłego. Fabian Błaszkiewicz potrafi przekazać taką energię, że tym razem naprawdę będę miała nad czym pracować.

Ewa
Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętnym? Barwne i ekspresyjne wykłady Ojca Fabiana prowadzą do zaskakujących refleksji. Zapnijcie pasy, bo to będzie niezła jazda.

Małgorzata Kożuchowska
Wybierz się w podróż ku sekretnym zakamarkom swojego wnętrza, w podróż do samopoznania. Kobiety często szukają informacji o sobie, o swoich pragnieniach, namiętnościach, nadziejach na zewnątrz, podczas gdy całą wiedzę konieczną do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie życia noszą już w sobie. Potrzebują tylko przewodnika, który potrafi przez meandry sprzeczności, pytań i zdziwień doprowadzić je do samego wewnętrznego źródła ich istoty, a następnie nauczyć, jak odkryte tam światło i siłę wydobyć na zewnątrz.

O. Fabian Błaszkiewicz

Autor Pieśni nad Pieśniami pyta: „Kim jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak uzbrojona armia? Kim jest ta, która przybywa z pustyni wsparta na swym ukochanym?” (Pnp 6,10; Pnp 8,5). Fabian Błaszkiewicz w tym nagraniu odpowiada: to TY!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 12
Wymiar [mm]: 130x140
EAN: 9788393527717
ISBN: 978-83-935277-1-7
ID: 271392

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Słońce Twojego sekretu (książka + CD) Słońce Twojego sekretu (książka + CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...