TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sługa Boży o. Mateusz z Agnone. Pomocnik walczących z diabłem

Ocena:
(1 opinii)

Nie dar prorokowania, nie dana mu przez Boga moc czynienia cudów, ale walka z szatanem – posługa egzorcysty – była szczególnym charyzmatem i najważniejszym rysem zakonnej działalności ojca Mateusza z Agnone.

Chociaż przypisuje się mu uwolnienie ze szponów demona ponad 650 opętanych, to najbardziej niezwykłe jest to, że śmierć ojca Mateusza w 1616 r. nie stała się wcale kresem jego posługi.

Do dziś, ponad 400 lat po śmierci zakonnika, wielu odzyskuje wolność za jego wstawiennictwem. Demony, które widzą go podczas egzorcyzmów, przyznają, że wzywanie go wyrządza im wiele krzywd, a sam ojciec Mateusz jest odrażający i śmierdzi im wieczną szczęśliwością i świętością, której nie mogą znieść.

Poza życiorysem pobożnego pomocnika walczących z diabłem, książka zawiera liczne świadectwa interwencji tego, który przez demony jest złośliwie nazywany „sukienką Boga” czy „nagromadzeniem pokuty i cnoty”.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

przydatna i ciekawa

książka przydatna do pogłębienia relacji z Panem Jezusem. na podstawie życia o. Matteo, książka pokazuje również w jaki sposób działa pokora w życiu codziennym konkretnej osoby i jak bardzo jest owa cnota konieczna do nieustannego pogłębiania.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Henryk Bejda, Urszula Szczepańska
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375698848
ISBN: 9788375698848
ID: 354130

Zobacz również

Sługa Boży o. Mateusz z Agnone. Pomocnik walczących z diabłem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...