TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Śmierć Zachodu

Ocena:
(2 opinii)

Znany amerykański publicysta i polityk konserwatywny, bezkompromisowy obrońca i orędownik tradycji katolickiej, znienawidzony przez lewicowe i demoliberalne "siły postępu" - wieszczy śmierć naszej cywilizacji.

Zachód umiera. Narody mają ujemny przyrost naturalny. W siedemnastu europejskich krajach więcej jest pogrzebów niż narodzin, więcej trumien aniżeli kołysek. Inwazja imigrantów grozi dekonstrukcją kraju, w którym wyrośliśmy, oraz przekształceniem go w konglomerat narodów, które nie mają ze sobą prawie nic wspólnego - ani historii, ani bohaterów, ani języka, ani kultury, ani wiary, ani tych samych przodków. Czeka nas bałkanizacja i ostateczny upadek narodowej suwerenności pod dyktatem rządu ogólnoświatowego. Nasz śwwiat wywrócił się do góry nogami. To, co wczoraj było słuszne i prawdziwe, dzisiaj jest fałszem i złem. To, co niegdyś było niemoralne i karygodne - rozpusta, aborcja, eutanazja, samobójstwo - dziś stało się "postępowe" i "chwalebne". Dawne cnoty stają się grzechem, dawne grzechy - cnotami...(fragment książki).

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

prawdziwe spostrzeżenia

Bardzo cenne...bo uwolnione od "poprawności politycznej" spostrzeżenia dot. naszej rzeczywistości. Takim poglądom jak prezentowany w książce, zarzuca się tzw. "spiskową" interpretację rzeczywistości. Autor jednak każde ze swoich twierdzeń, nie tylko przedstawia, ale również rzetelnie udowadnia. To co na świecie zawsze było najcenniejsze i najtrwalsze, czyli wartości mozolnie wypracowane przez tysiącleca - są aktualnie wywracane do góry nogami. To jest fakt który widzimy wszyscy niezależnie od poglądów. Książka jest doskonałym komentarzem dla tego faktu, z punktu widzenia wszystkich, którzy widza, jakie to może nieść zagrożenia.

autor opinii: Piotr Kociołek

Rzecz

Rzecz miejscami kontrowersyjna, ale dobra. Osoby o przeciwnych poglądach raczej nie przekona. Poglądy podobne ma szansę zradykalizować.

autor opinii: Grzegorz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wektory
Autor: Patrick J. Buchanan
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 312
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788392289647
ISBN: 9788392289647
ID: 221934

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Śmierć Zachodu Śmierć Zachodu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...