TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Spoczynek w Duchu Świętym

Ocena:
(1 opinii)
Wierzymy, że spoczynek w Duchu jest niczym „zemsta” naszego Boga. Niewolnictwo najuboższych – zarówno to wewnętrzne, jak i zewnętrzne – jest bowiem tak wielkie, że Bóg wyciąga potężne ramię, by skrócić czas uwolnienia i „na nowo stworzyć” swoje dzieci pozbawione sił do walki.

Fragment

Jak to się dzieje, że narkoman, przeżywając doświadczenie spoczynku w Duchu, wykrzykuje: „Co to za towar?! Czuję się tak lekko!”?

Kto może doświadczyć „zemsty” Bożej miłości? W jaki sposób możliwa jest radykalna przemiana gangstera, który nagle chce mówić swoim wrogom: „Hej, ty! Jezus Cię kocha!”?

Niezwykła książka o. Antonella Caddedu odpowiada na pytania o tajemniczą moc Ducha Świętego, zdolną wypalić krzywdę z wielu skażonych serc.

Zawiera również świadectwa osób, które doświadczyły spoczynku w Duchu – przeżycia będącego w ich życiu początkiem wielkiej przemiany.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Piękna:)

Zakupiona książka jest bardzo pomocna ,kiedy ma się jakieś wątpliwośći związane ze SDŚ..Bardzo prosty przekaz,super się ją czyta(jeden dzień).Bardzo polecam wątpiącym w to: czy aby na pewno pochodzi ten stan od Boga...Miłego czytania lektury:)

autor opinii: Barbara Walczak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Antonello Cadeddu
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 142
Wymiar [mm]: 125x200
EAN: 9788364647734
ISBN: 9788364647734
ID: 324203

Zobacz również

Spoczynek w Duchu Świętym
22.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...