TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Spotykam Jezusa, Pana cudów

Nie ma we mnie nic niezwykłego, by można było mnie nazywać „nadzwyczajnym charyzmatykiem”. Jak każdy kapłan mam charyzmat kapłaństwa, ale staram się wykorzystywać go dla innych w możliwie najlepszy sposób. Mogę cię zapewnić, że podczas głoszonych przeze mnie rekolekcji to Pan jest Tym, który przyciąga tłumy do siebie i do swojego królestwa, zgodnie ze swoją wolą.

Fragment

O. James Manjackal, charyzmatyczny kapłan, popularny ewangelizator, który głosząc Dobrą Nowinę przemierzył pięć kontynentów, opowiada Sylwii Palce o wielkiej mocy Ducha Świętego, która ożywia Kościół od ponad dwóch tysięcy lat. Bardzo otwarcie mówi o swoim życiu, swoich doświadczeniach, o cierpieniu, przeżywaniu wiary i o Polsce, która jest dla niego miejscem szczególnym.

Ojciec Manjackal prowadzi modlitwy o uzdrowienie – jest świadkiem wielu cudów, chociaż sam od lat zmaga się z chorobą. Pokazuje jednak, że Jezus daje o wiele więcej, niż tylko uzdrowienie ciała.

Sylwia Palka – dziennikarka, redaktorka, autorka książek (m. in. "Objawionej obecności", "Uzdrawiającej mocy Eucharystii", zbioru rozmów z charyzmatykami "Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?") oraz kilkudziesięciu artykułów, w tym wielu wywiadów o tematyce społecznej, kulturalnej i religijnej. Jej pasją są piesze wędrówki, rozmowy i spotkania z drugim człowiekiem.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. James Manjackal
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365349798
ISBN: 9788365349798
ID: 367487

Zobacz również

Spotykam Jezusa, Pana cudów
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...