TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrawiająca moc Eucharystii

Jezus uzdrawia. Dzisiaj. To dzieje się naprawdę - w rzeczywistości, w której żyjemy, tuż obok nas. Zbawienie przyniesione przez Jezusa obejmuje całego człowieka - zarówno jego duszę czy psychikę, jak i ciało. Boże uzdrowienie jest całościowe, ponieważ wynika z bezgranicznej miłości do człowieka.

Szczególnym miejscem, w którym dokonuje się proces uzdrowienia człowieka, są sakramenty, a zwłaszcza Eucharystia, w której dotykamy bezpośrednio Jego Ciała.

W tej książce znalazło się wiele historii o uzdrowieniach, zarówno fizycznych, jak wewnętrznych, które dokonały się w czasie Eucharystii. Nie są to baśnie ani legendarne opowieści sprzed setek lat, ale prawdziwe świadectwa ludzi uwolnionych przez Chrystusa z ciężkich, często nieuleczalnych chorób.

Ukazują one niesamowitą i zupełnie niewyobrażalną moc, jaką ma Najświętszy Sakrament, zachęcając do spotykania się w nim z wcielonym, uzdrawiającym Bogiem.

Chrystus może uzdrowić chore ciało nawet z najgroźniejszych, nieuleczalnych chorób, wbrew zasadom logiki i medycyny. Może uzdrowić z chorób psychicznych, depresji, nerwic... Przede wszystkim jednak chce uzdrawiać duszę z grzechów i wszystkich ich skutków. Jezus działa cuda wszędzie tam, gdzie wszelkie inne środki już zawodzą.

Fragment książki

Sylwia Palka jest dziennikarką, autorką książek Objawiona obecność. Cuda eucharystyczne i "Catalina Rivas. Mistyczka z Boliwii" oraz ponad 100 artykułów o tematyce religijnej i społecznej. Publikuje m.in. na łamach: "Czasu Serca", "Wychowawcy", "Żywego Słowa" i "Cracovia Leopolis". Popularyzuje nauczanie Jana Pawła II w Polsce, na Ukrainie i w Rosji.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Sylwia Palka
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788374826129
ISBN: 9788374826129
ID: 282003

Zobacz również

Uzdrawiająca moc Eucharystii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...