TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo, o jakim marzymy?

"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...

Związek dwojga ludzi może być nieustannie trwającą wojną, bo w każdych aspektach życia zdarzają się nam wzloty i upadki. Dlaczego bycie razem jest takie trudne? Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoje małżeństwo było tym wymarzonym?

Dzięki książce Johna i Stasi Eldredge dowiesz się, jak pielęgnować małżeństwo, aby nie doprowadzać do niepotrzebnych kłótni. Poznasz w jaki sposób z każdego nieporozumienia wyciągnąć jak najwięcej pozytywnych doświadczeń. Dowiesz się jak tworzyć wymarzony, silny i szczęśliwy związek. Dzięki tej książce spojrzysz na swoje małżeństwo z nowej strony. Dowiesz się jak wygląda ta sama sytuacja w oczach mężczyzny i kobiety.

Lektura tej książki dostarczy Ci porad:

  • co zrobić, by Twoje małżeństwo było szczęśliwe?
  • jak tworzyć wspaniały związek?
  • jak odnaleźć satysfakcję w małżeństwie?
  • jak wspólnie przezwyciężać problemy?

Nasi Klienci piszą o tej książce jako "obowiązkowej lekturze na kursie przedmałżeńskim". Książka pomoże Ci osiągnąć pełnię wiary "autentycznej, nie dewockiej".

Dzięki tej książce dowiesz się, jak tworzyć idealne małżeństwo bez względu na to, czy jesteście rok po ślubie, czy może zbliżacie się do dużego jubileuszu.

Jest to książka pełna mądrości i nadziei dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż jedynie własnego samozadowolenia i wygody.

Sięgnij po tę książkę, aby stworzyć wspaniały związek i uczynić Twoje małżeństwo jeszcze bardziej szczęśliwym.

Czego dokonały bestsellery Eldredge'a - Dzikie serce z mężczyznami oraz Urzekająca z kobietami - to samo czyni "Miłość i wojna" z małżeństwami.

Sięgnij również po ćwiczenia do tej książki, w których John i Stasi Eldredge proponują osobiste i intymne rozmyślania dla mężów i żon.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge, Stasi Eldredge
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941834
ISBN: 9788386941834
ID: 176987

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo, o jakim marzymy? Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo, o jakim marzymy?
46.80 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...