TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Stefek. Opowiadania o dzieciństwie Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Polski

Książka skierowana do najmłodszych czytelników, ilustrowana w kolorze, wypełnia lukę, która istniała dotychczas w biografii dotyczącej osoby Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Autor stworzył opowiadania urzekające klimatem domu rodzinnego Państwa Wyszyńskich. Prostota, skromność, wzajemny szacunek i miłość, głębokie ukochanie spraw ojczyzny, Kościoła Chrystusowego i Matki Bożej - wszystkie te cechy odnajdujemy w dojrzałej osobowości wielkiego Prymasa.

Zawarte w krótkich opowiadaniach zdarzenia są autentyczne i pochodzą głównie z przekazu najbliższej rodziny Prymasa Tysiąclecia, bliskich współpracowników Prymasa Tysiąclecia, którym przy różnych okazjach przytaczał wspomnienia z domu rodzinnego oraz autoryzowanych zapisów publicznych wypowiedzi samego Sługi Bożego.

Jej urok polega na tym, że spotykamy tu nie wielkiego męża stanu, niezłomnego obrońcę Kościoła w Polsce, ale dziecko. Składa się na nią wiele żywych obrazów z życia rodzinnego przyszłego Księdza Kardynała, z udziałem i ze słowami wszystkich najbliższych(…). Dla wielu będzie to na pewno wzruszająca lektura.

Ks. Jan Twardowski

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: ZEBB
Autor: Piotr Kordyasz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 194
Wymiar [mm]: 205x215
EAN: 9788393764006
ISBN: 9788393764006
ID: 313392

Zobacz również

Stefek. Opowiadania o dzieciństwie Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Polski
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...