TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szkolne przygody Mikołajka

Ocena:
(2 opinii)

Mikołajek dostaje czasem złą ocenę w szkole. Ale tym razem może być naprawdę niewesoło. Tata powiedział mu, że jeśli znów zaliczy klasówkę gorzej niż klasowy pupilek Ananiasz, to koniec z piłką!

Na szczęście Mikołajek i jego kumple mają głowy pełne pomysłów, więc tak łatwo się nie poddadzą. Jeśli się uda, będzie już tylko zabawa!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Znakomita!

"Szkolne przygody Mikołajka" to pozycja obowiązkowa w każdej domowej biblioteczce. Historyjki o Mikołajku i jego kolegach porywają dzieciaki, sprawiają, że się śmieją i nagle okazuje się, że do doskonałej zabawy wcale nie jest im potrzebny komputer czy konsola. I to właśnie cała magia Mikołajka - w "Szkolnych przygodach" dodatkowo podkreślona przez piękne wydanie. Polecam każdemu!

autor opinii: Justyna Radział

Bardzo dobra książeczka

Książeczka bardzo podobała się moim dzieciom. Czytaliśmy razem, na zmianę, raz ja, raz oni :) Strony są ciekawie zaprojektowanie, tekst jest pisany jakby na zeszycie w linie, rozdziały są napisane jakby odręcznie. Dzieci zwracały na to uwagę. Fabuła i ilustracje boskie. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie zarówno dzieci, jak i dorośli :)

autor opinii: Jolanta Adamowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: ZNAK
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788324029365
ISBN: 978-83-240-2936-5
ID: 295986

Zobacz również

Szkolne przygody Mikołajka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...