TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka bycia kobietą czyli o kobiecych sposobach wpływania na mężczyzn

Ocena:
(9 opinii)

Trudne sytuacje małżeńskie, w których mąż nie interesuje się potrzebami swojej żony czy rodziny, lecz zamyka się w swoim "męskim" świecie wymagają specjalnego postępowania i użycia całego kunsztu kobiecej mądrości i bogactwa wrażliwości.

Jest wprost zadziwiające, jak w dzisiejszych czasach wielu kobietom brak tej, czasami wprost elementarnej, życiowej mądrości. Nawet nie wiedzą, na czym ona polega, nie mówiąc o subtelnym jej stosowaniu. Książka Sztuka bycia kobietą jest tą skarbnicą sekretnej wiedzy, którą kiedyś kobiety przekazywały sobie, ucząc młode mężatki, jak budować trwałe, ciepłe i mocne związki dające szczęście całej rodzinie.

To nie jest książka dla pań, których celem jest manipulowanie mężczyznami. Takiej wiedzy w niej nie ma. Ta książka skierowana jest do tych kobiet i dziewcząt, które pragną w życiu mocnego fundamentu i doświadczenia prawdziwej, głębokiej miłości wyrażanej w sposób konkretny i bardzo wymierny. Mądrość w niej zebrana może w niezwykły s posób przemienić ich osobiste związki i sprawić, że w oczach swych mężczyzn będą na zawsze miłowane, podziwiane i niezastąpione.

Mężczyzna najczęściej nie jest tak wrażliwy jak kobieta, wielu rzeczy po prostu nie rozumie. Kobieta jednak może nauczyć się sposobów takiego postępowania, by otworzyć jego oczy na nieocenioną wartość jaką wnosi w jego życie i sprawić, by to jemu samemu zaczęło zależeć na budowaniu ciepłego, trwałego związku. Mądrzy, opiekuńczy mężczyźni i dobrzy ojcowie rzadko stają się takimi sami z siebie. Ich dojrzewanie do ról jakie pełnią w życiu zależy w ogromnym stopniu od mądrości ich kobiet.

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

Nie polecam

Książka dla osób bardzo religijnych wręcz esktremalnych katolików. Pełna subiektywnych poglądów strasznie konserwatywna zupełnie nienowoczesna. Odnosi się tylko do małżeństw. Ciągłe wzmianki o religi, Odradzam!

autor opinii: Sylwia

Uważam,że książka jest bardzo dobra. Powinny przeczytać tę książkę przede wszystkim młode kobiety, aby mogły wiedzieć jak powinny pracować nad sobą, by przez to móc bardziej zrozumieć mężczyzn.

autor opinii: Elżbieta Pacierpnik-Lejwoda

niespecjalna

Lektura ani nie zajmująca, ani nie specjalnie wartościowa. Miałam nadzieję na coś lepszego. Raczej nie polecam, ale widomo, że każdy ma inny gust i każdy czego innego od książki oczekuje.

autor opinii: Zosia

Ksiazka: "Sztuka bycia kobietą" - bardzo dobra

Wspaniala ksiazka, oczywiscie, dla Pan, ale mezczyzni takze mogliby przeczytac.
:)

autor opinii: Ruslan Gusev

Polecam

Kobietą nie jestem, ale jestem mężczyzną, który przypatruje się kobiecie, tak tej jednej, jedynej, którą Pan Bóg zesłał by kochać ją tak jak On tego chce. Sztuka bycia kobietą polega na tym, by zachować wartości podlegające kobiecie.

autor opinii: Michał Filipiak

Sztuka bycia kobietą

Książka napisana przystępnym językiem. Autorka przekazuje cenne rady, udziela cennych wskazówek. Szkoda tylko, że są one skierowane wyłącznie dla kobie zamężnych (nie należę do tego grona), więc czytając nie mogę odnieść tego do siebie. Mimo tego, nie mogę stwierdzić, iż jest to zakup nietrafiony, ponieważ Mama może z owej książki skorzystać :)

autor opinii: j sz

Polecam

Książkę czyta się migiem:)wciągająca, napisana w przyswajalny sposób.Zawiera wiele ciekawych rad i wskazówek jak odnaleźć się w związku, choć część z tych porad odbiega nieco od współczesnego modelu związku.Mimo to polecam, bo mozna odkryć się na nowo po jej lekturze.

autor opinii: jola

Wspaniała książka dla wszystkich kobiet, pełna optymizmu i cennych rad. Książka, która wydobędzie esencję kobiecości potrzebną i coraz częściej brakującą w obecnych czasach. Gorąco polecam :)

autor opinii: Monika

mojej młodszej córce nie podobała się ta pozycja. Myślę, że to z powodu zbyt młodego wieku

autor opinii: Hanna Bembnista

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Margaret Hardisty
Rok wydania: 2003
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788371462047
ISBN: 83-7146-204-2
ID: 19567

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sztuka bycia kobietą czyli o kobiecych sposobach wpływania na mężczyzn Sztuka bycia kobietą czyli o kobiecych sposobach wpływania na mężczyzn
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...