TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka bycia kobietą czyli o kobiecych sposobach wpływania na mężczyzn

Trudne sytuacje małżeńskie, w których mąż nie interesuje się potrzebami swojej żony czy rodziny, lecz zamyka się w swoim "męskim" świecie wymagają specjalnego postępowania i użycia całego kunsztu kobiecej mądrości i bogactwa wrażliwości.

Jest wprost zadziwiające, jak w dzisiejszych czasach wielu kobietom brak tej, czasami wprost elementarnej, życiowej mądrości. Nawet nie wiedzą, na czym ona polega, nie mówiąc o subtelnym jej stosowaniu. Książka Sztuka bycia kobietą jest tą skarbnicą sekretnej wiedzy, którą kiedyś kobiety przekazywały sobie, ucząc młode mężatki, jak budować trwałe, ciepłe i mocne związki dające szczęście całej rodzinie.

To nie jest książka dla pań, których celem jest manipulowanie mężczyznami. Takiej wiedzy w niej nie ma. Ta książka skierowana jest do tych kobiet i dziewcząt, które pragną w życiu mocnego fundamentu i doświadczenia prawdziwej, głębokiej miłości wyrażanej w sposób konkretny i bardzo wymierny. Mądrość w niej zebrana może w niezwykły s posób przemienić ich osobiste związki i sprawić, że w oczach swych mężczyzn będą na zawsze miłowane, podziwiane i niezastąpione.

Mężczyzna najczęściej nie jest tak wrażliwy jak kobieta, wielu rzeczy po prostu nie rozumie. Kobieta jednak może nauczyć się sposobów takiego postępowania, by otworzyć jego oczy na nieocenioną wartość jaką wnosi w jego życie i sprawić, by to jemu samemu zaczęło zależeć na budowaniu ciepłego, trwałego związku. Mądrzy, opiekuńczy mężczyźni i dobrzy ojcowie rzadko stają się takimi sami z siebie. Ich dojrzewanie do ról jakie pełnią w życiu zależy w ogromnym stopniu od mądrości ich kobiet.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Margaret Hardisty
Rok wydania: 2003
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788371462047
ISBN: 83-7146-204-2
ID: 19567

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sztuka bycia kobietą czyli o kobiecych sposobach wpływania na mężczyzn Sztuka bycia kobietą czyli o kobiecych sposobach wpływania na mężczyzn
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...