TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka nawiązywania pierwszego kontaktu

Zastanawiasz się jak rozpoczynać rozmowę z obcymi? Jak podejmować inicjatywę i odpowiednim tonem wypowiadać właściwe zdania w odpowiedniej chwili? Chcesz dowiedzieć się jak umiejętnie zająć rozmową partnera dialogu bez naruszania wytyczonych granic? Jak na początku rozmowy stworzyć przyjemną atmosferę, na końcu zaś utrwalić kontakt i zbudować długofalowy partnerski układ? To książka dla Ciebie!

Znajdziesz w niej cały zestaw narzędzi potrzebnych do komunikowania się, dzięki którym nauczysz się prowadzić najpierw małe, a z czasem także większe i ważniejsze rozmowy.

Książka ta ma pomóc w swobodnym nawiązywaniu kontaktów z obcymi ludźmi. Umiejętność tworzenia partnerskiej atmosfery w trakcie pierwszego spotkania jest przydatna w życiu towarzyskim, jeszcze ważniejsza zaś w pracy, gdzie codziennie mamy do czynienia z nowymi klientami. Ucząc się podstaw sztuki konwersacji, poznajemy zasady, nawiązujące do technik NLP, na których warto bazować w trakcie poważnych rozmów tak biznesowych, jak życiowych.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor: Ursula Degen
Rok wydania: 2005
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788389120809
ISBN: 83-89120-80-1
ID: 75538

Zobacz również

Sztuka nawiązywania pierwszego kontaktu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...