TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły

Historia cudownego uzdrowienia Wandy Półtawskiej za wstawiennictwem Ojca Pio na prośbę Karola Wojtyły i opatrzona wstępem samej uzdrowionej!

Autor stara się odrzucić wszystkie legendy, w które obrosło znaczące spotkanie przyszłego Papieża Jana Pawła II i Ojca Pio, dociera do świadków wydarzeń i ukazuje, na czym polegała ta niezwykła duchowa łączność obu wielkich postaci Kościoła.

Osią książki jest spotkanie Karola Wojtyły i Zakonnika ze stygmatami w 1948 r., kiedy młody polski ksiądz studiujący w Rzymie udał się do San Giovanni Rotondo.

Drugim ważnym elementem, na którym skupił się Tornielli, a który połączył te postaci, jest cudowne uzdrowienie Wandy Półtawskiej na prośbę Wojtyły za pośrednictwem Ojca Pio.

Czytelnik znajdzie tu też odpowiedź na pytanie, dlaczego Papieżowi była tak bardzo bliska postać i duchowość Ojca Pio i jaki wpływ ta więź miała na przyspieszenie blokowanego przez lata jego procesu kanonizacyjnego. Fakty poparte są dokumentami i zebranymi wypowiedziami świadków.

Andrea Tornielli - znany watykanista, włoski dziennikarz ("Il Giornale"), współpracuje z wieloma międzynarodowymi czasopismami, jest autorem licznych publikacji na temat współczesnej problematyki Kościoła.

Zobacz tę książkę także w miękkiej oprawie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Andrea Tornielli
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374243384
ISBN: 9788374243384
ID: 68332

Zobacz również

Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...