TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Targ zamknięty

Ocena:
(7 opinii)

To konferencja, która całkowicie odrzuca w kąt starotestamentalną zasadę handlowania z Panem Bogiem. O. Adam Szustak na pierwszy plan wysuwa tutaj to, co mamy najcenniejsze, czyli... naszą relację z Bogiem, opartą na wolności.

Żeby Ci to pokazać, o. Adam Szustak sięga po historię Hioba i... niemal odwraca ją do góry nogami, ukazując nieznane dotąd spojrzenie.

Ta księga dokładnie opisuje wszystkie te złe rzeczy, jakie się dzieją w naszym myśleniu o Bogu, w naszym myśleniu o wierze i pokazuje, że trzeba to ZGRUZOWAĆ! Dopóki tego nie zrobimy, Pan Bóg nie będzie mógł się objawić!

    Z tej konferencji dowiesz się:
  • jak rozwinąć najważniejszy poziom Twojego powołania?
  • co zrobić, by wzmocnić relację z Bogiem, który jest większy od wszystkich naszych problemów, frustracji i niedoskonałości?
  • dlaczego Bóg obsypuje Cię łaskami całkowicie za darmo?

Posłuchaj o. Adama Szustaka i zacznij nowy etap w swoim życiu - taki, który zaprowadzi Cię do wolności i bliskiej relacji z Bogiem.

O tym, żeby powiedzieć konferencję o Księdze Hioba myślałem już od 6 lat, ale miałem wrażenie, że nie wiem o czym tu trzeba powiedzieć. Niemal każdy uważa, że jest to część Biblii najbardziej poświęcona temu, co to znaczy i dlaczego tak się dzieje, że ludzie cierpią i jaka jest na to odpowiedź Boga. Ja natomiast, od samego początku, miałem przekonanie, że ta księga nie jest o tym, choć również stawia te pytania, ale nie to jest jej głównym tematem. Podczas ostatniego roku dotarło do mnie, jakie jest główne pytanie tej księgi, a gdy wie się, jakie jest pytanie wtedy można szukać odpowiedzi. Dlatego mówię o Księdze Hioba dopiero dzisiaj… Adam Szustak OP

O. Adam Szustak OP - Dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym z każdym, kto tego potrzebuje i wszędzie, gdzie jest taka możliwość… i robi to bardzo skutecznie. Intensywnie udziela się w Internecie prowadząc video-bloga z różnymi seriami tematycznymi.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

warto

możliwe że to najlepsza konferencja ojca Adama

autor opinii: Aga M

Polecam

Kupiłam Targ zamknięty w sprzedaży przedpremierowej. Przesyłkę otrzymałam ekspresowo. Odsłuchałam prawie w takim samym tempie, pomimo opieki nad małym dzieckiem. To już kolejna konferencja o. Szustaka w moim zbiorze. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się nad Hiobem i jego historią, polecam tę konferencję. Inne, intrygujące spojrzenie. Konferencja pomaga w zrobieniu trudnego kroku w "przepaść" na życiowej drodze, wiodącego ku życiu, za którym tęsknią nasze serca.

autor opinii: Magda

Opinia po wysłuchaniu trzech płyt "Targ zamknięty.Droga so zbawienia-lekcje Hioba"

Wszystkie trzy płyty polecam do uważnego przesłuchania przynajmniej dwa razy. Jestem pod wrażeniem wnikliwości Autora w czytaną treść, myślę ,że wynika to z czytania Biblii z modlitwą co skutkuje wprowadzaniem w prawdę przez Ducha Świętego. Dla mnie rewelacyjny był fragment dotyczący stągwi w Kanie Galilejskiej; słyszałam wiele kazań na ten temat ale nigdy sprawa stągwi nie była tak przedstawiona, a wydaje mi się ta interpretacja niezwykle trafiona. Nie byłabym sobą gdybym się lekko nie czepiała : odległość między Damaszkiem a Jerozolimą to nie całe 350 km a nie jak sugeruje autor 6000 km.
Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie przekazywane treści Ewangelii tak jak jest to przedstawione w Piśmie Świętym, niekoniecznie zgodnie z wszelkimi tradycjami.

autor opinii: Lidia Plińska-Błaszczyk

znakomita!

Bardo polecam!

Kupiłam płytę Targ zamknięty, w pośpiechu, myśląc że kupuję książkę. Nie żałuję tego zakupu. Wysłuchałam płyty dwa razy, za drugim razem z mężem i jego mamą.

Płyta wykonana bardzo profesjonalnie, nie męczy (dzięki pauzom) pomimo że całość składa się z 3 płyt CD łącznie około 3 - 4 godziny słuchania.

Konferencja od[powiada na pytanie jak zachować się w cierpieniu? Gdzie w cierpieniu jest Bóg? Jest bardzo prosta i bardzo odkrywcza. Polecam dla wszystkich którzy próbowali sami męczyć się z Księgą Hioba - wydaje mi się że trzeba długich lat analiz i modlitwy żeby właściwie ją wyjaśnić. Jestem wdzięczna Ojcu Szustakowi za przekazane treści. Pomagają. Naprawdę pomagają.

autor opinii: Kasia

Witam!
Bardzo polecam ten audiobook. Niespotykane spojrzenie o.Szustaka rzuca nowe światło na Księgę Hioba i zalania wiele nowych przemyśleń oraz refleksji.Polecam!

autor opinii: Danuta

O "Lekcjach Hioba"

Rewelacyjna pomoc w odczytaniu przekazu Księgi Hioba. O. Adam ukazuję ją w zupełnie nowym świetle, znakomicie tłumaczy ogólny sens i drobne szczegóły. Gorąco polecam

autor opinii: Elżbieta

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2018
EAN: 9788365927316
ID: 427096

Zobacz również

Targ zamknięty
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...