TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Trudna miłość. Jak pokonać kryzys?

Dlaczego zbudowanie stałych i silnych związków uczuciowych wydaje się dzisiaj bardzo trudne czy wręcz niemożliwe? Jakie są przyczyny kryzysu panującego w relacjach międzyludzkich? Autorzy niniejszej książki starają się ukazać te przyczyny. Chcą pomóc Czytelnikowi, zwłaszcza młodemu, w budowaniu trwałych relacji z innymi ludźmi.

Do miłości należy podchodzić na palcach; trzeba z góry zgodzić się na to, że pozostanie ona tajemnicą. Miłość to nie fascynacja, to nie zakochanie się czy chwilowa emocja. Miłość — prawdziwa miłość — rodzi się w bólu i wymaga trudu, zaangażowania, odpowiedzialności, ale to jej właśnie pragnie serce człowieka.

Tonino Cantelmi jest psychiatrą i psychoterapeutą. Pełni funkcję prezesa Włoskiego Stowarzyszenia Katolickich Psychologów i Psychiatrów (AIPPC) oraz dyrektora Włoskiego Instytutu Terapii Poznawczo-Interpersonalnej. Jest autorem ponad dwustu publikacji naukowych oraz licznych książek. Rachele Barchiesi jest psychologiem. Pracuje naukowo w Instytucie Terapii Poznawczo-Interpersonalnej.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Tonino Cantelmi, Rachele Barchiesi
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 284
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374822114
ISBN: 9788374822114
ID: 80137

Zobacz również

Trudna miłość. Jak pokonać kryzys?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...