TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Twój nowy styl

Znana dziennikarka i feministka. Telewizyjna twarz Stanów Zjednoczonych. Sukces Teresy Tomeo jest marzeniem niemal każdej młodej kobiety: piękny dom, przystojny i dobrze zarabiający mąż, kariera.

Czy naprawdę kobieta XXI wieku tego wszystkiego potrzebuje? Czy musi płacić za to szczęściem rodzinnym? Czy udane życie zawodowe Teresy uda się połączyć z rolą kochającej żony i matki?

Świadectwo Teresy Tomeo, kobiety wyzwolonej przez Chrystusa, nieposłusznej kłamstwom kultury. Świecka dziennikarka i feministka opowiada o swoim powrocie do Boga.

Żyć w prawdzie to także mówić prawdę i nazywać rzeczy po imieniu. To znaczy demaskować kłamstwa, którymi pewni ludzie posługują się, by kierować życiem innych. Świat pilnie potrzebuje nowego przebudzenia Kościoła w naszych czynach i w dawanym publicznie i prywatnie świadectwie.

Teresa Tomeo

Autorka daje rady jak żyć, by być szczęśliwą. Co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze.

Pamiętaj: Bóg nie stwarza tandety. Przestań porównywać wyglądu swojego ciała ze zdjęciami w kolorowych pismach. Nikt nie wygląda tak, jak modelki z okładek - nawet one same. Ich braki poprawiają fotograficzne tricki, odpowiednie oświetlenie, obróbka komputerowa, profesjonalny makijaż, a nierzadko także chirurgia plastyczna. Nie szukaj też w mediach podpowiedzi, jak osiągnąć osobisty i zawodowy sukces, ani jak być dobrą matką.

Teresa Tomeo

Publikacja pisana w formie motywacyjnego poradnika z elementami autobiograficznymi jest świadectwem kobiety, która poświęcając się karierze dziennikarki telewizyjnej miała szansę doświadczyć na własnej skórze, czym jest konfrontacja sukcesu zawodowego ze szczęściem rodzinnym.

Teresa Tomeo - dziennikarka radiowa i telewizyjna z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Przez 19 lat pracowała przed kamerami jako sprawozdawczyni i prezenterka telewizyjna w rodzinnym Detroit. W 2000 roku zrezygnowała z pracy w świeckich mediach i założyła własną firmę medialną Teresa Tomeo Communications.

Od tej pory podróżuje po USA z wykładami na temat świadomego korzystania z mediów i dzieli się doświadczeniem powrotu do Kościoła, prowadzi programy telewizyjne i radiowe w największej na świecie katolickiej sieci medialnej EWTN i stale współpracuje z katolickim pismem "Our Sunday Visitor". Jest autorką sześciu książek i współautorką bestsellerowej serii dla dziewcząt "All Things Girl". W 2008 roku jako jedna z 280 delegatek z całego świata uczestniczyła w watykańskim kongresie kobiet.

Kobiety pod względami stały się własnymi największymi wrogami, bo uwierzyły, że muszą kopiować najgorsze zachowania mężczyzn, by osiągnąć spełnienie i szczęście.

Teresa Tomeo

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fronda
Autor: Teresa Tomeo
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 210
Wymiar [mm]: 170x215
EAN: 9788362268863
ISBN: 978-83-62268-86-3
ID: 240094

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Twój nowy styl Twój nowy styl
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...