TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Twoje słowo jest lampą dla moich stóp

Ocena:
(1 opinii)
Jak żyć tym Słowem? Z prostotą Ewangelii, prostotą dzieci Królestwa. Często czujemy się „przytłoczeni” nazbyt wieloma obowiązkami: „muszę pracować, muszę ewangelizować, muszę płacić dziesięcinę”. Nic z tych rzeczy! Mam jedynie kochać! Kochać! Kochać!

Fragment

Ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, założyciele Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, zebrali i opisali niezwykłe i poruszające świadectwa ludzi doświadczonych poniżającą mocą zła.

To historie tych, którzy znaleźli się na samym dnie, lecz za sprawą działania Bożej miłości odzyskali upragnioną wolność.

Dodatkowym bogactwem tej książki są refleksje autorów inspirowane słowami świętej Siostry Faustyny i świętego Jana Pawła II. Stanowią one drogowskazy pozwalające pielęgnować i rozwijać duchową wrażliwość.

„Twoje Słowo jest lampą dla mych stóp” – słowa z Księgi Psalmów przyświecają niezwykłej działalności ewangelizacyjnej wspólnoty Przymierze Miłosierdzia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Autorzy - gwarancją dobrej lektury

Byłam na rekolekcjach prowadzonych przez ojców Antonello i Henrique. Wspominam je bardzo, bardzo ciepło. :-) Tyle śmiechu, pozytywnej energii, a zarazem jasnego i mocnego przekazu wiary! Ci pełni Boga charyzmatycy piszą piękne, wartościowe książki - ta zaś jest jedną z nich. Warto mieć w swojej duchowej biblioteczce i rozważać w skupieniu.

autor opinii: Maria z Rzeszowa

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Antonello Cadeddu, o. Henrique Porcu
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 125x200
EAN: 9788364647727
ISBN: 9788364647727
ID: 324212

Zobacz również

Twoje słowo jest lampą dla moich stóp
25.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...