TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności. Seria: Psychologia pozytywna i wiara

Ocena:
(1 opinii)

Często nam się wydaje, że szczęście przywołuje wdzięczność. W rzeczywistości jest odwrotnie, to wdzięczność buduje szczęście, co potwierdzają liczne badania naukowe psychologii pozytywnej.

Dlatego praktykowanie wdzięczności jawi się jako doskonałe lekarstwo na współczesne problemy człowieka, takie jak: brak radości życia, chroniczne narzekanie czy niezadowolenie.

„Cztery okna wdzięczności” to oryginalna koncepcja ukazująca potencjał ludzkiej pozytywności, która rozpoznaje dar codzienności, widzi sens porażek oraz docenia duchowość. Pomaga odkryć istniejące w każdym z nas zasoby dobra, podpowiada, jak w pełni przeżywać radość.

Piotr Kwiatek OFMCap – doktor psychologii i zakonnik. Wykłada psychologię ogólną i komunikację w Wyższym Seminarium Duchownym Kapucynów w Krakowie oraz interwencje pozytywne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i Wrocławiu – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E.P. Seligmana. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologii Pozytywnej oraz The Gestalt Therapy Institute of Philadelphia. Autor książki „Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym”.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dziękuję

Ogromnie cieszę się tą książką, bo wiem, że kto zaprosi "wdzięczność " do swojego codziennego życia, doświadczy wielkiej przemiany i szczęścia!
To wspaniałe doświadczenie, które trwa- jest moim udziałem. Dziękuję za to Bogu i Ojcu Piotrowi.

autor opinii: S. Ludwika Anna Kucharczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Serafin
Autor: Piotr Kwiatek
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788394379148
ISBN: 9788394379148
ID: 354997

Zobacz również

Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności. Seria: Psychologia pozytywna i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...