TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrowienia za wstawiennictwem świętego Ojca Pio

Święty Ojciec Pio wyjednał u Boga, zarówno za życia, jak i po śmierci bardzo wiele łask i uzdrowień, które wierni uznają nie tylko za niezwykłe, ale i cudowne. Są to bardzo interesujące świadectwa ludzi, którzy zostali obdarowani łaską Bożą, uzdrowieniem ciała i duszy za pośrednictwem świętego.

Niektóre z opisów zawartych w książce są bardzo zwięzłe, dlatego podano także bliższe dane osób, miejscowości, zdarzenia. Każdy z nich ma ten sam schemat: krótka wstępna modlitwa, fragment tekstu Pisma Świętego (dobranego do treści opisanego uzdrowienia) i kilka pytań do osobistej refleksji w kontekście własnego życia.

Publikacja adresowana jest do wszystkich zafascynowanych niezwykłą świętością Ojca Pio: członków Grup Modlitwy, grup charytatywnych i apostolskich. Może być także pomocna kaznodziejom szukającym "przykładów" z życia Stygmatyka, ilustrujących temat danego kazania. Rozważania mogą pomóc każdemu Czytelnikowi, który skwapliwie szuka własnej drogi.

"Uzdrowienia za wstawiennictwem świętego Ojca Pio" to jedna z ostatnich publikacji autora, przygotowanych przed śmiercią 23 lutego 2014 (w dniu poświęconym św. Ojcu Pio), Gracjana Majki OFMCap - znawcy życia świętego i krzewiciela jego kultu.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Gracjan F. Majka
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 290
Wymiar [mm]: 115x170
EAN: 9788375958201
ISBN: 9788375958201
ID: 289217

Zobacz również

Uzdrowienia za wstawiennictwem świętego Ojca Pio
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...