TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W tym znaku zwyciężysz. Walka duchowa w życiu codziennym. Seria: Zagrożenia wiary

"W tym znaku zwyciężysz" jest książką poświęconą walce duchowej. Autor - doświadczony egzorcysta - wzywa do zmagań z dostrzeganym w świecie złem.

Ukazuje strategię szatana, drogi wiodące do opętania, stara się odpowiedzieć na pytania kierowane do egzorcysty. Przedstawia świadectwo osoby dręczonej przez złego ducha, drogę uwolnienia od wpływu złych mocy.

Krzyż to potężna broń przeciw siłom ciemności, szczególnie potrzebna do pokonania piekła, które atakuje nie tylko Kościół, ale także rodzinę i człowieka.

Ksiądz prałat Marian Rajchel (ur. w 1937 roku) jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej. Wykładał psychologię w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu i w Gródku Jagiellońskim na Ukrainie.

Od ponad trzydziestu lat pracuje w Jarosławiu, gdzie przez dwadzieścia dwa lata był proboszczem parafii NMP Królowej Polski. Dał się tam poznać jako znakomity organizator: zainicjował wykłady biblijne, poradnictwo rodzinne, kuchnię dla bezdomnych im. Brata Alberta, świetlicę dla dzieci z rodzin patologicznych, spotkania dla osób starszych, niepełnosprawnych i Anonimowych Alkoholików.

Rozpoczął też ewangelizację przez media - zorganizował pierwszą w archidiecezji przemyskiej katolicką rozgłośnię radiową "Ave Maria".

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: ks. Marian Rajchel
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375956580
ISBN: 978-83-7595-658-0
ID: 286529

Zobacz również

W tym znaku zwyciężysz. Walka duchowa w życiu codziennym. Seria: Zagrożenia wiary
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...