TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Walka o wewnętrzne wpływy w firmie

Tym razem Patrick Lencioni mierzy się z tematem kosztownych i przyprawiających o obłęd silosów, czyli barier, które tworzy polityka organizacyjna. Silosy wyniszczają przedsiębiorstwa, zabijają wydajność, wystawiają dobrych pracowników za drzwi i narażają na szwank realizację korporacyjnych celów.

"Walka o wewnętrzne wpływy w firmie", podobnie jak inne książki Lencioniego, to fikcyjna, ale niesamowicie realistyczna opowieść. Jest to historia Jude`a Cousinsa, pełnego zapału młodego konsultanta do spraw zarządzania, który rozpoczyna własną działalność i poszukuje rozwiązania jednego z najpowszechniejszych i najbardziej frustrujących problemów, z jakim stykają się jego klienci. Drogą prób i błędów opracowuje prostą, a jednocześnie przełomową metodę, która pomoże klientom przekształcić zamęt i wewnętrzne konflikty w przejrzystość i współpracę.

Najnowsza opowieść Lencioniego jest zarówno praktyczna, jak i wciągająca. "Walka o wewnętrzne wpływy w firmie" to nieocenione źródło wiedzy dla każdego, kto przeżył korporacyjne wojny lub doświadczył na własnej skórze absurdalnej polityki instytucjonalnej.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: MT Biznes
Autor: Patrick Lencioni
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 194
Wymiar [mm]: 145x215
EAN: 9788377460764
ISBN: 978-83-7746-076-4
ID: 209572

Zobacz również

Walka o wewnętrzne wpływy w firmie
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...