TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Michalkiewicz. Wariant rozbiorowy. 12 rozmów o tym jak Polska traci niepodległość

Ocena:
(2 opinii)

Stanisław Michalkiewicz: Jeden z najbardziej znanych polskich publicystów, ur. w 1947 r., z wykształcenia prawnik. Był jednym z założycieli UPR i redaktorem naczelnym tygodnika "Najwyższy CZAS!", pełnił funkcję sędziego Trybunału Stanu. Obecnie, oprócz "NCz!" współpracuje m. in. z Radiem Maryja i "Naszym Dziennikiem".

Od lat pisze o tym, jak Polska pochłaniana jest przez socjalizm. Jak pod hasłem walki z antysemityzmem i homofobią do Polski wkrada się terror politycznej poprawności.

Tomasz Sommer: Od wielu lat redaktor naczelny tygodnika "Najwyższy CZAS!", ur. w 1972 r. Autor ośmiu książek, dr socjologi Polskiej Akademii Nauk, wiceprezes Instytutu Globalizacji. Obecnie zajmuje się naukowo "operacją polską NKWD" - czyli ludobójstwem popełnionym na Polakach w Związku Sowieckim. Jeden z najbardziej znanych krytyków polskiej obecności w UE.

Unia Europejska, w której obowiązującą ideologią jest marksizm kulturowy, ewoluuje w kierunku totalitarnym. Biurokratyczna międzynarodówka, rodzaj "partii" staje się głównym organizatorem i dyrygentem życia gospodarczego. Przy nadużywaniu demokratycznej i wolnościowej retoryki, zakres wolności z roku na rok się kurczy, zaś obywatele w coraz to większym stopniu poddawani są władzy aparatu państwowego - chyba, że oddają się jakimś zboczeniom. Krótko mówiąc, z poczwarki, zamiast motyla, nędzna wykluje się poczwara.

Fragment książki

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Najlepszy komentator najgorszych czasów

Przenikliwość obserwacji,nadzwyczajna umiejętność kojarzenia faktów i wyciągania wniosków ,ostry język,cięty humor, a przede wszystkim bezwzględna wierność prawdzie bez śladu autocenzury sprawiają, że red. Michalkiewicz nie ma sobie równych.Szkoda, że przyszło mu zostać "kronikarzem upadku Rzeczypospolitej"

autor opinii: Małgorzata Goss

Bolesna prawda

Bardzo celna analiza współczesnego położenia Polski na arenie geopolitycznej. Niestety dostępna intelektualnie tylko dla ludzi, którzy posiedli umiejętnośc czytania ze zrozumieniem

autor opinii: Paweł Lis

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: 3S MEDIA
Autor: Tomasz Sommer
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 214
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788361935209
ISBN: 978-83-61935-20-9
ID: 201983

Zobacz również

Michalkiewicz. Wariant rozbiorowy. 12 rozmów o tym jak Polska traci niepodległość
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...