TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wdzięczność. Jak dziękowanie Bogu za wszystko może odmienić nasze życie

Susan Muto w książce "Wdzięczność" proponuje czytelnikom zupełnie nowe spojrzenie na postawę, która otwiera nas zarówno na dobro ukryte w sercu każdego napotkanego człowieka, jak i na doświadczenie Bożej miłości.

Czytając jej rozważania czytelnik uczy się trwać w dziękczynieniu, które wbrew powszechnym opiniom nie jest wyrazem uległości, lecz siły i otwartości. To może sprawić, że nasze życie stanie się radośniejsze, spokojniejsze i bardziej uporządkowane. Wdzięczność bowiem pozwala nam spojrzeć i na siebie, i na drugiego człowieka z innej niż dotychczas perspektywy, by ułożyć dzięki temu lepsze i trwalsze relacje małżeńskie, rodzinne oraz przyjacielskie.

Skorzystaj z tego niezwykłego duchowego przewodnika i przyjmij dzięki niemu dającą prawdziwy pokój w sercu postawę dziękczynienia za każdy dar, który Bóg przekazuje nam przez ręce naszych najbliższych i przyjaciół. Podążając za opisami pełnego wdzięczności życia wielkich świętych Kościoła i z pomocą praktycznych porad autorki tej wyjątkowej książki, nie tylko sam nauczysz się takiej postawy, lecz także zachęcisz do niej otaczających Cię ludzi.

Szukamy szczęścia zupełnie nie tam, gdzie trzeba. Susan Muto pokazuje nam, że można je odnaleźć w przepełnionym wdzięcznością sercu. Wdzięczność jest odtrutką na sceptycyzm.Jest kluczem do zrozumienia rzeczywistości – jedynym właściwym. Jestem wdzięczny Susan Muto za tę bardzo prostą, bardzo praktyczną i bardzo potrzebną książkę. Mike Aquilina, autor książki Zadziwiający Kościół. Jak katolicyzm ukształtował nasz świat

Susan Muto – dyrektor Stowarzyszenia Objawienia Pańskiego, literaturoznawczyni, publicystka, pedagog, dziekan Akademii Formacji Duchowej Objawienia Pańskiego. Mieszka w Pittsburghu w stanie Pensylwania.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Susan Muto
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374829342
ISBN: 9788374829342
ID: 422011

Zobacz również

Wdzięczność. Jak dziękowanie Bogu za wszystko może odmienić nasze życie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...