TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Władca Pierścieni. Tom 1-3. PAKIET

"Władca Pierścieni" to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat - fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny.

Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca opowieść ta rzuca na czytelnika czar, od którego nawet po zakończeniu lektury trudno się uwolnić.

W ciągu pięćdziesięciu przeszło lat od pierwszego wydania "Władcy Pierścieni" miliony ludzi na całym świecie uległy temu urokowi.

Niełatwo powiedzieć, na czym polega tajemnica uroku wywieranego przez "Władcę Pierścieni". Miał niewątpliwie rację C.S Lewis, pisząc: "Dla nas, żyjących w paskudnym, zmaterializowanym i pozbawionym romantyzmu świecie możliwość powrotu dzięki tej książce do czasów heroicznych przygód, barwnych, przepysznych i wręcz bezwstydnie pięknych opowieści jest czymś niezwykle ważnym".

Równie istotna jest przyjemność, jaką Czytelnik czerpie z odkrywania złożonego, ale logicznie skonstruowanego uniwersum tej opowieści. Umożliwiają to dołączone do książki mapy oraz obszerne dodatki.

Niniejsze wydanie książki zostało przetłumaczone przez Marię Skibniewską.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Muza
Autor: J.R.R. Tolkien
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 1280
Wymiar [mm]: 130x195
EAN: 9788377583036
ISBN: 9788377583036
ID: 245199

Zobacz również

Władca Pierścieni. Tom 1-3. PAKIET
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...