TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wolni aby kochać

Tajemnicy spotkania z drugim człowiekiem, tajemnicy miłości zagrażają zawsze dwie skrajne postawy: z jednej strony odrzucenie, a z drugiej zbytnia fascynacja tymże człowiekiem.

Tylko osoba w pełni zintegrowana, dojrzała i odpowiedzialna buduje zdrowe relacje z innymi. Tylko taka osoba jest naprawdę wolna, a bez tego nie da się prawdziwie kochać. Ciągłe dorastanie do wolności to najistotniejszy etap dojrzewania - zadatek szczęśliwego życia i spełnionej miłości.

Valerio Albisetti, psycholog i psychoterapeuta, jedna z najbardziej znaczących postaci współczesnej psychoanalizy, twórca psychoterapii personalistycznej. Wykładowca uniwersytecki, ceniony konsultant do spraw zarządzania, międzynarodowy prelegent, autor licznych książek o tematyce psychoduchowej, prawdziwych bestsellerów tłumaczonych na wiele języków.

Nakładem wydawnictwa Jedność ukazały się m.in. następujące publikacje: „Szczęśliwi mimo wszystko”, „Vademecum człowieka spełnionego”, „Tęsknota serca”, „Odrobina depresji nie zaszkodzi”.

Odbiorcy:

  • wszyscy, którzy chcą poznać sekret prawdziwej miłości i udanego, szczęśliwego życia
  • osoby interesujące się psychoduchowością, zwłaszcza zafascynowane myślą V. Albisettiego

Dlaczego warto przeczytać tę książkę:

  • wyjaśnia, dlaczego we współczesnym społeczeństwie tak wiele nieudanych związków, konfliktów małżeńskich, rozwodów, a także podpowiada, co jest niezbędne, by przezwyciężyć coraz powszechniejszą w świecie Zachodu samotność
  • tłumaczy, jakie błędy najczęściej uniemożliwiają nam przejście od zakochania do głębokiej miłości
  • opisuje szczegółowo zasady, jakimi powinniśmy się kierować w relacjach z innymi, by nie stały się one toksyczne dla żadnej ze stron

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Autor: Valerio Albisetti
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 125x200
EAN: 9788376608242
ISBN: 9788376608242
ID: 271757

Zobacz również

Wolni aby kochać
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...