TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka

Ocena:
(5 opinii)

Książka skierowana jest do osób, które zawodowo zajmują się wpływem na innych: do dziennikarzy, psychologów, kierowników i negocjatorów, specjalistów od reklamy i marketingu, prawników i ekonomistów, nauczycieli i wychowawców.

Publikacja ta udziela odpowiedzi na pytania:

  • Jak nakłonić innego człowieka do zmiany sposobu postępowania?
  • Zachęcić do podjęcia lub zmiany decyzji?
  • Jak dokonać tego, by zmiany takiej zapragnął i na wiele innych?

Jest to przegląd klasycznych, a także najnowszych teorii i badań z zakresu psychologii wpływu społecznego, zajmującej się mechanizmami, dzięki którym ludzie wywierają wpływ na innych i mogą się przed takim wpływem bronić.

Autor tej niezwykle interesującej publikacji w umiejętny sposób - nie stroniąc od dowcipu - łączy wykład teoretyczny z praktycznymi zastosowaniami omawianych teorii.

Jest to książka adresowana zarówno do studentów psychologii, jak i do dziennikarzy, nauczycieli, menedżerów, polityków i specjalistów zajmujących się marketingiem, zarządzaniem, rozwiązywaniem konfliktów, innymi słowy - do wszystkich osób, dla których umiejętność wpływania na innych jest elementem zawodowego kunsztu.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Gorąco polecam

Świetna książka, którą czyta się jednym tchem....informacje bardzo przystępnie podane

autor opinii: Anna

ksiażka idealna dla sekt

Książka dobra ale nie dla wszystkich, Metody opisywane w tego typu książkach stosowane są przez sekty w werbowaniu ludzi.
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony warto wiedzieć jaki techniki, metody są stosowane na ludziach z drugiej jednak strony po przeczytaniu takiej książki człowiek ciągle się zastanawia czy nie jest manipulowany przez innych. Czy ten co ze mną rozmawia przeczytał tą lub inną książkę o manipulowaniu ludzmi i czy jest szczery.

autor opinii: Michał B

naprawdę warta polecenia

Książka naprawdę warta polecenia. Po jej przeczytaniu dostrzegłam jak wiele z tych technik stosują codziennie ludzie. Lektura książki pozwala ustrzec się od niektórych technik. Z drugiej strony pomaga w tym jakbyśmy chcieli wywrzeć skuteczny wpływ jeśli zależy nam na jakiejś sprawie. Poza tym książkę czyta się bardzo dobrze, jest w niej wiele przykładów, które potwierdzają teorię. Książka ładnie wydana. Polecam.

autor opinii: Karolina Nowak

Wywieranie wpływu na ludzi.

Książka napisana bardzo przystępnym językiem. Zawiera niezwykle ważne wskazówki, które będą mi pomocne w pracy, w kontaktach z drugim człowiekiem (jestem pedagogiem szkolnym). Czyta się ją bardzo szybko, a bogata treść sprawia, że ma się ochotę powracać do pewnych zagadnień, co też z przyjemnością czynię. Polecam gorąco!

autor opinii: Ewa

Bardzo dobra książka, ciekawie napisana i zdecydowanie godna polecenia

autor opinii: Joker

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor: Robert B. Cialdini
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788374894937
ISBN: 978-83-7489-493-7
ID: 263728

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...