TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zawód: tata

Ocena:
(14 opinii)
Ojcostwo jest najważniejszą karierą w życiu mężczyzny.

Jacek Pulikowski

Dla obojga rodziców dziecko powinno być oczkiem w głowie. I ojciec również powinien brać czynny udział w wychowywaniu dzieci. Ale jak robić to z głową?

Ojcostwo to nie tylko walka z samym sobą i negatywnym wpływem świata, ale również długoterminowa inwestycja, która zwraca się po pewnym czasie wielokrotnie, a zysków z niej nie da się przeliczyć na żadne pieniądze. Jest to inwestycja, która wymaga przede wszystkim wkładu, którym jest Twoja gotowość do zaangażowania w życie dzieci. Jesteś ojcem? Więc bądź z tego dumny i trzymaj głowę podniesioną wysoko do góry!

Z książki dowiesz się:

  • co wpływa na to, jakim jesteś ojcem?
  • dlaczego jesteś potrzebny swoim dzieciom?
  • czego dziecko potrzebuje od ojca?

Ponadto książka podpowie Ci, jak być dobrym ojcem. Dowiesz się, jak spełniać oczekiwania swoich dzieci oraz jak darzyć je miłością, aby czuły się kochane. Dzięki tej książce poznasz sposoby, jak kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą.

Sięgnij po tę książkę i naucz się być lepszym ojcem!

Opinie naszych Klientów (14 opinii)Napisz swoją opinię

Dla taty i nie tylko :)

Zdecydowanie polecam przeczytać tę niezwykle życiowa i mądrą książkę :) Książka jest niewielkich rozmiarów, ale zawiera bardzo cenne uwagi iw wskazówki dla przyszłych i obecnych tatusiów, którzy chcieliby jak najlepiej sprawdzić się w roli ojca. Napisana zwięźle i poruszająca wszystkie niezbędne aspekty wychowania maluszka . Bo TATA to nie tylko mąż mamy, to bardzo ważna osoba w życiu naszego dziecka, wpływająca na jego przyszłe i obecne życie w sposób szczególny. Tata to nie to samo co mama, nasze role są inne, ale każda z nich jest niezwykle istotna w kształtowaniu naszego potomka. Polecam przeczytać również przez mamy :)

autor opinii: Agnieszka Kaczmarzyk

Zawód: Tata

Wyrażę się tak: kupiłam książkę mężowi - poprzeglądał i ZABRAŁ do czytania...

autor opinii: Anna K.

Ciekawie i zwięźle

Bardzo przystępnie w pigułce, co każdy mężczyzna o ojcostwie wiedziec powinien. Polecam!

Zawód: TATA

Bardzo prosto i przejrzyście napisany poradnik dla ojców. polecam

autor opinii: lena kasińska

nie tylko dla ojców

króciutka książeczka, potwierdza to, co od zawsze mówię mężowi, który nie czytuje poradników. Autor próbuje uświadomić między innymi, że ciągła praca w ostateczności nie da satysfakcji, bo utracimy coś cenniejszego - uwagę i zaufanie naszych dzieci. Nie jest to publikacja naukowa, nie ma tu żadnych liczb, statystyk, itp. Dobrze i szybko się czyta, są to "rzeczy" ogólnie znane, ale niestety rzadko stosowane w zabieganym świecie. Ciekawe zabawy dla rodziców i dzieci, na pewno skorzystamy.

autor opinii: MD

bardzo dobra książka.

Uważam że książka jest godna polecenia, warto ja mieć, treściwa czytelna i pełna wartości, przyda sie nie tylko tacie.... polecam gorąco!

autor opinii: Donata Kałuża

Super :)

Bardzo fajna książeczka, krótka, zwięzła i na temat.

autor opinii: Robert Charkiewicz

Zwód Tata

Świetna książka, coś dla współczesnych ale myślących tatusiów. Króciutka ale poruszająca najważniejsze zagadnienia. Pokazująca stereotypy pokutujące tu i ówdzie.Zachęcająca tatusiów do aktywnego udziału w wychowaniu dzieci. Polecam każdemu tatusiowi.

autor opinii: Zdzisław Przybył

rewelacyjna

Książka Pilcha jest rewelacyjna dla przyszłych ojców. Ukazuje sens ojcostwa oraz uświadamia ojcom jak ważna w wychowaniu jest i rola. polecam

Zawód TATA - zawód po przeczytaniu

Książka - właściwie nazwijmy to opracowaniem z innych autorów posiada bezdyskusyjnie wymienioną przez autora we wstępie zaletę, a mianowicie jest krótka. Co do treści merytorycznej obawiam się, że wspomniana "zaleta" nieco ją przerosła. Dzieło to stanowi bowiem zlepek dość oczywistych faktów zaczerpniętych z szerokiej bibliografii. Po przeczytaniu odniosłem wrażenie, iż autorskie jest jedynie podsumowanie oraz podziękowanie :D. Polecam książki nieco bardziej znanych i posiadających doświadczenie z własnymi pociechami autorów. Zapewne wniosą nieco więcej wartościowych spostrzeżeń, a zawarte w tej książce - broszurce informacje z pewnością znajdziecie tam we wstępie ;)

Dla poczatkujacych i zabieganych

Jesli juz ktos przeczytal ksiazke Jacka Pulikowskiego Warto byc ojcem- to ta pozycja ne pewno nie wniesie nic nowego. Aczkolwiek polecilabym ja wszytskim poczatkujacym i zabieganym. Jest napisana w latwym jezyku i czyta sie ja bardzo szybko

autor opinii: karolina sirant

TATA

polecam zapracowanym ojcom. krótko i na temat:-)

autor opinii: Tomek

Polecam

Polecam książkę wszystkim ojcom, szczególnie tym, którzy są tatami odświętnie.

autor opinii: Arkadiusz Włodarczyk

Książka godna polecenia!

Bardzo dobra książka dla tych, którzy po prostu nie mają czasu na czytanie grubych pozycji o ojcostwie. Wprowadza w temat ojcostwa i podaje wskazówki (niekiedy także gotowe rozwiązania, np. zabaw z dzieckiem) jak dobrze pokierować relacjami ojciec-dziecko!

autor opinii: Łukasz Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Krzysztof Pilch
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 72
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375801668
ISBN: 978-83-7580-166-8
ID: 172864

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Zawód: tata Zawód: tata
12.90 zł
11.72 zł
Oszczędzasz 1.18 zł (9%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...