TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Życie z Ducha Świętego jest lepsze

Ocena:
(2 opinii)

Trzymasz w swych dłoniach książkę, która może odmienić Twoje życie, wprowadzając w nie nową kulturę opartą na dynamice działania Ducha Świętego. To o Nim jest mowa i On także będzie prowadzić Cię przez stronice tej lektury do świadomego działania.

Forma medytacji różnych treści biblijnych i kościelnych na bazie lectio divina pozwala usystematyzować własną modlitwę, nadając jej charakter kontemplatywny. Mocną stroną tej formy spotkania z Bogiem jest aktualizacja (przeniesienie) zgłębionych treści w życie codzienne, które nadaje nam pewien rytm życia.

Autor proponuje rytm tygodniowy, rozpoczynający się dniem Pańskim, czyli niedzielą. To właśnie wtedy można podjąć modlitwę, której owoc będzie wprowadzany w czyn przez cały tydzień. W ten sposób przez 52 tygodnie, czyli cały rok, będzie można wzrastać w doświadczeniu "życia z Ducha".

A właśnie życie w Duchu Świętym stanowi istotę nowego człowieka, chrześcijanina i katolika. Wyruszenie z Duchem Świętym w przygodę życia, uwzględniając duchową tradycję rodziny franciszkańskiej, sprawi odkrycie smaku cierpliwej całorocznej formacji, której celem jest głębsze zjednoczenie z Jezusem Chrystusem.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

To prawda!

Książka Ojca Bogdana Kocańdy utwierdziła mnie w przekonaniu, że "życie z Ducha Świętego jest lepsze"! Jasny przekaz, praktyczne wskazówki i niezwykła charyzma autora sprawiają, że książkę chce się czytać i zgłębiać każde zapisane w niej zdanie.
Uważam, że każdy, kto dba o swój duchowy rozwój, powinien mieć tę książkę w swojej domowej biblioteczce.

autor opinii: Anna Bukowska

pozytywna

książka bardzo dobra , na początku trochę trudno , ale później , z tygodnia na tydzień wciąga coraz bardziej. Jest pracą nad sobą , otwiera nas na inny punkt widzenia swojego życia . Można znaleźć sposób jak zacząć swoje życie od nowa , jak iść pod prąd .... czyli ... to było najbardziej dla mnie zaskakujące odkrycie . Polecam

autor opinii: Magdalena S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bratni Zew
Autor: o. Bogdan Kocańda OFMConv
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 130x210
EAN: 9788374851732
ISBN: 9788374851732
ID: 231491

Zobacz również

Życie z Ducha Świętego jest lepsze
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...