TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Żyj mądrze. Wiara w życiu praktycznym

Poznaj 10 wskazówek, jakie daje Ci jeden z najpopularniejszych mistrzów duchowych

Wielu chrześcijan dzięki niemu odkryło już moc medytacji. Świętego Ignacego Loyolę uważają za najlepszego przewodnika po życiu duchowym.

Zebrał on swoje doświadczenia w dziesięciu krótkich maksymach, które już od wieków pomagają ludziom w nawiązaniu osobistej relacji z Bogiem.

O. Dariusz Michalski SJ stworzył dziesięć komentarzy w oparciu o te krótkie i konkretne wskazania świętego. To nic innego, niż drogowskaz, który ułatwia współczesnym ludziom wcielić w życie mądrości świętego Ignacego. Ponadto, pokazują one, że prawdziwą radość i spełnienie można odnaleźć tylko w Bogu.

Geniusz świętego Ignacego polega na nowym ujęciu prawd dotyczących życia duchowego w niezwykle trafnych sformułowaniach, które mogą pomóc w dokonaniu pewnych życiowych zmian, a także w zaakceptowaniu tego, czego zmienić nie można.

Dariusz Michalski SJ to rekolekcjonista, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu, współpracownik Poradni Psychologiczno-Duchowej VINEA. Współpracuje ze Wspólnotą Życia Chrześcijańskiego (WŻCh).

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Dariusz Michalski SJ
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788327715401
ISBN: 9788327715401
ID: 405852

Zobacz również

Żyj mądrze. Wiara w życiu praktycznym
19.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...