BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Cejrowski. Biografia

Ocena:
(5 opinii)

Wojciech Cejrowski. Jako nastolatek walczył z systemem komunistycznym. Za udział w protestach po zamordowaniu Grzegorza Przemyka milicja wyłamała mu wszystkie palce u rąk. Wiele lat później - w wolnej Polsce - został skazany za publiczne krytykowanie pijanego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego. Mimo takich doświadczeń nadal odważnie wyraża swoje poglądy.

"Bohater prawej części prawicy, wcielony diabeł dla wszystkich postępowców. Radykalny antykomunista i równie nieprzejednany krytyk demokracji. Polski patriota i żarliwy katolik o... żydowsko-hiszpańskich korzeniach. Podróżnik, komik, performer. Biznesmen i autor bestsellerowych książek politycznych i podróżniczych, których łączny nakład przekroczył milion egzemplarzy. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego życia publicznego. A jednocześnie człowiek, który przez 20 lat wyjątkowo skutecznie chronił swoją prywatność przed wścibstwem prasy brukowej i dociekliwością poważnych dziennikarzy. Kim naprawdę jest Wojciech Cejrowski? I ilu ich jest?! Ta książka zawiera odpowiedź" - Grzegorz Brzozowicz.

"Oto biografia, która nie powinna się ukazać, choć musiała. Oto bohater książki, który podbił serca milionów czytelników, widzów i słuchaczy, mimo że kiedyś został skazany na medialne nieistnienie. Oskarżany za swe poglądy i nietolerancję, pokazał nam jak należy być otwartym i tolerancyjnym wobec innych kultur. W książce zobaczymy przedsiębiorczego i zaradnego człowieka, który wszystko zawdzięcza sobie. Zdolności do barwnej gawędy zazdroszczą mu wszyscy. Że jest trudny w kontakcie? Nobody`s perfect!" - Tadeusz Zysk.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekawa książka

Bardzo ciekawa książka dla wszystkich zainteresowanych życiorysem Wojciecha Cejrowskiego. Poza historiami związanymi z jego Dziadkiem oraz Ojcem, nie ma tam nic o pozostałych członkach rodziny. Bardzo ładnie wydana i przyjemnie się czyta.

autor opinii: Piotr B

W.C jaki jest każdy widzi.

A przynajmniej tak mu się wydaje. Książka jest jak sam Wojciech C. potrafi rozbawić i pokazać trudne momenty życia, prześlizgnąć się nad nie istotnymi zdarzeniami i podkreślić te które innym by umknęły. Jest to niewątpliwie zasługa autora p.Grzegorza Brzozowicza, a myślę iż p. Wojciech też nad tym czuwał. I oczywiście porządnie wydana, nie jakiś tam prześwitujący papier gazetowy, tylko gruby, połyskliwy papier kredowy, książkę i trzyma i czyta się z przyjemnością.

autor opinii: Mirosław F.

Biografia Cejrowski

mam wrażenie, że autorem jest Cejrowski. Styl charakterystyczny dla poprzednich jego książek. Dla mnie Cejrowski to pewniak. Jest nie wielu autorów, których czytałem więcej niż dwie-trzy pozycje (Hrabal, Łysiak, Saint-Exupery, Kazantzakis). Ma dar, czytam jednym tchem, Biografię.

autor opinii: Waldemar Janas

Polecam, szczególnie tym, którzy swoje opinie o innych bydują w oparcju o telewizje, która często kłamie i w oparciu o gazety, które o wszystkim i niczy jak również kłamliwym mogą napisać. Wojciech Cejrowski od wewnątrz. Kto przeczyta, ten dowie się dlaczego, tak a nie inaczej nasz Wojciech Cejrowski postępuje i mówi. Polecam... Ps. Jeśli myślisz, że znasz Wojciecha Cejrowskiego bez tej lektury, to się mylisz.

autor opinii: Piotr Grzechnik

Warto skorzystać

Warto było skorzystać - i z oferty - i z książki o Cejrowskim. Chcę podkreślić bardzo profesjonalną realizację zamówienia (z pełną informacją). Polecam książkę oraz księgarnię tolle.pl Pozdrawiam Stanisław

autor opinii: Stanisław Sitek

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Wydanie: Poznań 2010
ISBN: 978-83-7506-545-9

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Cejrowski. Biografia Cejrowski. Biografia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...