BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Każdy jest teologiem

Każdy, kto kocha Boga, jest przynaglony, by stać się w pewnym sensie teologiem.

Benedykt XVI

Książka dla tych, którzy teologią zajmują się od lat - by zachęcić ich do postawienia sobie na nowo pytania: jak uprawiać teologię?

Jest też dla tych, którzy zaczynają przygodę z teologią - by chcieli i potrafili uprawiać teologię, nie dla zdobywania kolejnych stopni kariery naukowej.

Książka ta jest też dla tych, którzy zastanawiają się nad swoją wiarą, żyją modlitwą - by uwierzyli w to, że również oni są teologami.

Robert Mikołaj Rynkowski - ur. 1971 r. Doktor teologii dogmatycznej, redaktor w Kancelarii Senatu RP. Autor kilkudziesięciu artykułów i recenzji o tematyce teologicznej publikowanych w "Więzi", "Znaku", "Tygodniku Powszechnym", "W drodze", "Przeglądzie Powszechnym", "Otwartym Referarium Filozoficznym", "Deonie". Interesuje się głównie eschatologią i antropologią teologiczną. W ostatnich latach szuka odpowiedzi na pytanie, jak uprawiać teologię, zwłaszcza w cyberprzestrzeni. Wyrazem tych poszukiwań są między innymi blog osobisty oraz powstały z jego inicjatywy blog teologiczny "Kleofas".

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 176
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7767-001-9

Zobacz również

Każdy jest teologiem
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...